Airbnb Giriş Dikkat Edilmesi Gerekenler

airbnb gibi uygulamalar

Airbnb Giriş ve Sonrasında Dikkat Edilecekler

Airbnb giriş yaparken bazı önemli noktalara dikkat ederek kiralama oranınızı artırabilirsiniz.

Airbnb ev sahibi olarak Airbnb log in yaparken aynı zamanda profilinizin mükemmel görünmesi için yapabilecekleriniz mevcut. Airbnb Türkiye giriş yapmak için basitçe  https://www.airbnb.com.tr/login adresine gidebilirsiniz. Bu linke tıkladığınızda açılan sayfadan yeni bir hesap oluşturabilir ya da facebook veya google hesabınızı kullanarak Airbnb hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Airbnb Misafirleri Ev Ararken Filtreleme Özelliğini Kullanır

Airbnb Türkiye ev sahibi olarak, giriş yaparken evinizle ilgili tüm özellikleri doğru şekilde saçmeniz önemlidir. Airbnb misafirleri, belli bir lokasyonda ev ararken filtreleme özelliğinden faydalanırlar. Evinizin tüm özelliklerini doğru bir şekilde girmeniz, evinizin koşullarına uygun misafirlere ulaşmanızı sağlayacaktır. Örneğin evcil hayvan kabul ediyorsanız fakat bunu belirtmediyseniz, evcil hayvan kabul eden evleri arayan misafirler, sizin ilanınızı görmeyecektir.

airbnb giris airbnb turkiye missafir

Önemli bilgiler arasında, kiralık daire lokasyonu, kaç misafir ağırlayabileceğiniz, yatak düzeni, banyo sayısı, evinin tamamının ya da belli bir odasının kiraya verildiği, evcil hayvan kabul edip etmediğiniz, sigara içilip içilmediği gibi bilgiler yer alır. Bu bilgileri doğru girerek, evinizi tutma potansiyeli yüksek olan misafirlerin aramalarında çıkabilirsiniz.

Airbnb Ev Sahibi Giriş Yaparken İyi Bir İlk İzlenim Oluşturun

 Airbnb giriş işlemlerinin belki de en önemli bölümü, kendinizi tanıttığınız bölümdür. Bu bölümde; Airbnb ev sahibi olma yolculuğunuzdan ve kendi seyahat felsefenizden bahsedebilir, misafirlerinizde güzel bir ilk izlenim oluşturabilirsiniz. Unutmayın, Airbnb’nin otellerden en önemli farkı, insanların seyahat ederken aynı zamanda o bölgedeki insanlarla iletişim kurmak istemesidir. Kısacası misafirleriniz eviniz kadar siz de önemser!

Kendinizi tanıttıktan sonra sıra evinizi tanıtmaya gelir. Evinizin fotoğraflarını koyarken, fotoğrafların iyi çekildiğinden ve evinizi yansıttığından emin olmalısınız. Airbnb Profesyonel Fotoğraf çekimleri sırasında, eviniz temiz ve düzenli olmalıdır. Odalarınız ışık aldığından emin olmalısınız. Kimsenin ışık almayan, dağınık ve sıkışık bir mekanda kalmak istemeyeceğini aklınızdan çıkarmayın. Bu sayede eviniz çok daha fazla talep görebilir ve bu sayede çok daha fazla misafire sahip olabilirsiniz. Eğer misafirlerinizi yine aynı şekilde memnun ederseniz onların Airbnb yorumları ile üst sıralara çıkma fırsatı elde edersiniz. Bu da evinizin değerini arttırır.

airbnb giris airbnb ev sahibi missafir

Evinizin bulunduğu lokasyonun özelliklerini Airbnb giriş işlemlerinden önce hazır edebilirsiniz. Airbnb giriş işlemlerinden önce evinizin, dışarıdan gelen misafirlere sunabileceği imkanları araştırmanız ve buna göre hepsini anlaşılır, açık ve tüm imkanları çekici hale getirecek bir dille anlatmanız önemlidir.

Potansiyel Misafirlerle İletişim Kurma

Airbnb iletişim kurma konusunda size avantaj sağlar. Airbnb giriş işlemlerinizi tamamladıktan sonra potansiyel misafirleriniz size yazmaya başlayacaklardır. Bu noktada misafirlerinize kısa sürede, açık ve net cevaplar verebilmeniz ve güvenilir bir ortam yaratmanız önemlidir. Airbnb iletişim tarafı oldukça önemlidir. Eğer potansiyel misafirlerinizin mesajlarına 3 gün sonra dönüyorsanız, bu ulaşılabilir olmadığınız izlenimini oluşturur ve misafirleriniz bu süre içinde farklı bir evi tercih edebilirler. Bu yüzden Airbnb iletişim kanallarından her zaman ulaşılır olduğunuzu misafirlerinize hissettirmelisiniz.

Airbnb giriş işlemleri sırasında, yukarıda saydığımız konuları göz önünde bulundurursanız, misafirleriniz size kolaylıkla ulaşabilir! Böylece evinizi hemen kiralamaya başlayabilirsiniz.

Şimdi, sizde Airbnb ile evimi kısa süreli kiraya vermek istiyorum ve bundan yüksek kazanç elde etmek istiyorum diyorsanız, hemen iletişim formumuzu doldurarak, evinizden ne kadar kazanç elde edebileceğinizi görün!

Nasıl Airbnb Hesabı Oluşturabilirim?

Airbnb Türkiye giriş yapmak için basitçe https://www.airbnb.com.tr/login adresine gidebilirsiniz. Bu linke tıkladığınızda açılan sayfadan yeni bir hesap oluşturabilir ya da facebook veya google hesabınızı kullanarak Airbnb hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Airbnb Giriş İşlemleri Bölümünü Nasıl Doldurabilirim?

Airbnb giriş işlemlerinin belki de en önemli bölümü, kendinizi tanıttığınız bölümdür. Bu bölümde; Airbnb ev sahibi olma yolculuğunuzdan ve kendi seyahat felsefenizden bahsedebilir, misafirlerinizde güzel bir ilk izlenim oluşturabilirsiniz.

Airbnb İle Bir Sıkıntı Yaşıyorum Yetkili Birine Nasıl Ulaşabilirim?

Eğer Airbnb’yle ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız ve nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız Airbnb destek ekibine site içerisinden mesaj atmalısınız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top