Evimi Nasıl Kiraya Verebilirim ? : Bazı Taktikler

Evimi Nasıl Kiraya Verebilirim ? : Bazı Taktikler

Evimi Nasıl Kiraya Verebilirim Diye Düşünmeyin Missafir Sizin İçin Versin

Düzenli bir gelir kaynağının olmasını isteyen insanların ilk başvurdukları yöntem ev almaktır. Ev aldıktan sonra artık evini kiralamanın yollarını araştırmaya başlayabilir. Peki, bu yollar nelerdir? Hangi yol daha kolaydır ya da daha kazançlıdır ? Evimi nasıl kiraya verebilirim? gibi soruları soranlar cevaplarını bu makalemizi okuyarak bulacaklardır.

Evinizi Kiraya Vermenin Yolları

Ev kiralamak uzun uğraşlar gerektirebilecek bir iştir. Kiracıyı nasıl ve nereden bulacağı, ne kadar zamanda bulacağı gibi temel sorunlar içerir. Evimi nasıl kiraya verebilirim sorusuna ek olarak kiracı bulmak bile bu kadar zorken kiracının nasıl biri olduğunu veya güvenilir mi olduğunu, evime zarar verir mi ? gibi birçok soru beraberinde de şüpheyi getirir. Bunların hepsi ayrı sorun ayrı sorumluluklardır. Peki, neler yapabilirsiniz ?  Ev sahipleri, ev kiralamak için çeşitli yollara başvurabilirler ama bu yolları belirlerken önceliklerine uygun kriterleri seçmekte acele etmemeliler.

Önceden evinizi kiraya vermek için sınırlı imkanlarınız vardı. Camınıza bir kağıt asıp kiracının gelmesini bekleyebilir ya da evinizi bir emlakçıya verebilirdiniz. Şuan bunları hala yapabilirsiniz tabi ki ancak kiralık evler arayan insanlar artık sokak sokak gezmiyorlar ya da emlakçılara gitmiyorlar. Artık internet üzerinden kiralamak istedikleri konumu seçip istedikleri tipteki evi seçip kiralayabiliyorlar. Eğer bir ev sahibi evini kiralamak için  her şeyiyle kendisi ilgilenmek istiyorsa ve buna yeterli vakit ayırabiliyorsa çeşitli kiralık daire sitelerine, emlak sitelerine evinin ilanını verebilir.

Peki, hangi yolun daha kazançlı olduğunu öğrenmek ister misiniz? Evet diyorsanız okumaya devam edin.

missafir ile evimi nasıl kiraya verebilirim

Evimi Nasıl Kiraya Verebilirim Diye Soranlara En Kazançlı Kiralama Yöntemleri

Evinizden her ay sabit bir gelir elde etmek yerine daha fazla kazancınızın olabileceği bir seçenek var : Evinizi kısa veya orta vadeli bir şekilde kiralamak. Bu kiralama seçeneğine biraz yabancı olabilirsiniz ama oldukça basit ve karlı bir iş. İçinde eşyaları olan evinizin fotoğraflarını çekip Airbnb, booking, homeaway, agoda gibi kısa/orta vadeli ev kiralama platformlarına koyabilirsiniz. Ücreti gün üzerinden alacağınız için bir aylık ev ücretinin birkaç katı kadar kazancınız olabilir ama bu yöntem aynı zamanda da başka işler yapan insanlar için oldukça zor olabilir çünkü evine gelip giden misafirlerle ilgilenemeyebilirler ya da bir sorun olduğunda yardım edemeyebilirler. Bunun içinde yapabileceğiniz bir şey var. Okumaya devam edin.

Missafir ile Evimi Nasıl Kiraya Verebilirim ?

Missafir siz müşterilerle ilgilenmeyin ve evlerinizi daha fazla gelir elde edin diye sizin yerinize evinizi 15 farklı platformda kiraya verir ve missafirlerin hepsiyle bizzat ilgilenir. Misafirlerin check-in’inden check-out’larına kadar karşılaşılabilecek bütün sorunlarla ilgilenir ve gelecek müşteriye kendi evinde yaşayabileceği konforu sağlar. Eğer missafir hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız şimdi teklif al formunu doldurun biz sizinle hemen iletişime geçelim.

Kazançlı Kiralama Yöntemleri Nelerdir?

Evinizden her ay sabit bir gelir elde etmek yerine daha fazla kazancınızın olabileceği bir seçenek var: Evinizi kısa veya orta vadeli bir şekilde kiralamak.

Missafir ile Evimi Nasıl Kiraya Verebilirim?

Missafir siz müşterilerle ilgilenmeyin ve evlerinizi daha fazla gelir elde edin diye sizin yerinize evinizi 15 farklı platformda kiraya verir ve missafirlerin hepsiyle bizzat ilgilenir. Eğer Missafir hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız şimdi teklif al formunu doldurun biz sizinle hemen iletişime geçelim!

Evimi İnternet Üzerinden Nereden Kiralayabilirim?

İçinde eşyaları olan evinizin fotoğraflarını çekip Airbnb, Booking, Homeaway, Agoda gibi kısa/orta vadeli ev kiralama platformlarına koyabilirsiniz.

img

Yunus Emre Yüksel

  Benzer Haberler

  2021-2022 Sonbahar ve Kış Tatili için İstanbul’a Yakın Rotalar

  Hızla akıp giden yaz mevsiminin tadı hepimizin damağında kaldı. Kış ise kendine özgü...

  Okumaya Devam..
  - Halide Dönmez

  2022 Seyahat Trendleri – Sektör Öngörüleri

  Covid-19’un gidişatının tahmin edilemez olması sebebiyle turizm sektörünün hangi...

  Okumaya Devam..
  - Halide Dönmez

  Alternatif Konaklama Sektöründe Sürdürülebilirlik

  İklim krizinin etkilerinin her geçen gün daha da hissedilmesiyle çevre duyarlılığı ve buna...

  Okumaya Devam..
  - Halide Dönmez

  One thought on “Evimi Nasıl Kiraya Verebilirim ? : Bazı Taktikler”

  • Burhan kurnaz

   Haziran 12, 2020, 11:56 am

   Samsunda canik ilcesi adasam vemedicana hastasına 150 mt eşyalı kiralık daire bulunur

   Cevapla
  • Derya güçtaş

   Temmuz 13, 2020, 9:47 pm

   Fatsada dubleks teraslı evim var plaja birkaç km düşünenlere çok uygun fiyatlı ve isteyene kahvaltılı

   Cevapla
  • Erhan Aktaş

   Ekim 6, 2020, 6:56 pm

   Esenler nene hatun mahallesi de kiralık daire

   Cevapla

  Yazıya yorum yapın