Airbnb Güvenli Mi? Nasıl Önlemler Alıyoruz?

Airbnb Güvenli Mi? Nasıl Önlemler Alıyoruz?

Bu yazımızda Airbnb güvenli mi sorusuyla birlikte Airbnb ile ilgili genel endişelerin ve çözümlerin neler olabileceği gibi konulara da değineceğiz.

Boş duran evlerinizi kısa dönem kiralayarak onlardan ek gelir elde etmek mi istiyorsunuz?  Ya da bir gün her şeyden uzaklaşıp bir tatile çıkmak istediniz ve evinizi nasıl değerlendirebileceğinizle ilgili çözümler ararken Airbnb’ye  rastladınız. Doğal olarak, evinizin güvenliği hakkında endişeleriniz var ve acaba günlük mü kiralanacak, eşyalarım zarar görür mü veya ödeme alma konusunda sıkıntı yaşar mıyım gibi konularda soru işaretleriniz var.

Güvenilir olmayan birçok platform sebebiyle ev sahipleri mağdur oluyor ve bu olaylar, kısa dönem kiralama konusunda insanlar için olumsuz bir izlenim yaratabiliyor. Ancak dünyanın her yerinde kullanılan Airbnb, uluslararası bir platform olduğu için bu tarz problemlerin yaşanmaması için birçok önlem alarak hem ev sahiplerini hem de misafirlerini memnun etmeyi amaçlıyor.

Airbnb deneyimi  yaşayan insanların sayısı günden güne artsa da eğer bu deneyimi kendiniz yaşamadıysanız veya çevreden Airbnb’yle ilgili çok fazla duyum almadıysanız bu endişelerinizin olması çok normal. Doğru yerdesiniz, yazımızı okumaya devam edin.

 

Airbnb Güvenli Mi Airbnb Türkiye

Güzel Bir Airbnb Deneyimi İçin Aldığımız Önlemler

Airbnb, ‘Airbnb güvenli mi?’ gibi endişeleri en aza indirmek için sistemli çalışan bir platformdur. Evinizde kalmak isteyen kişiler, rezervasyon yapmadan önce bu sisteme kimlikleriyle Airbnb giriş ile kayıt olur ve profil bilgilerini sisteme yüklerler. Missafir  ekibi olarak, bu kişilerin profillerini ve önceki ev sahiplerinden aldıkları yorumları sizin için detaylı bir incelemeden geçiriyoruz.

Misafirlerin evlerinizde daha huzurlu ve kendi evleri gibi hissedebilmeleri için günlük kiralama yapmıyoruz. Biliyoruz ki bir ev dört duvar ve kalacak bir yerden çok daha fazlasıdır. Evinizde kalacak kişilerin de evinize, sizin kadar değer vermesini istiyoruz. Bu sebeple evinizi 3 günden az bir süreye kiralamayacağımızdan ve evinizde konaklayacak misafirlerin belirli kriterlerden geçtiğinden emin olabilirsiniz.

Yazılı olarak belirleyeceğiniz kurallar ile evinizde konaklayacak misafirleri, evinizin düzeni ve kuralları hakkında bilgilendirebilirsiniz.    Ayrıca Airbnb, herhangi bir hasar veya çalınma durumu için 1 milyon $ “Ev Sahibi Garantisi” ile evinizi güvence altına alıyor.

Ev sahiplerinin en çok endişelendiği konulardan bir diğeri ise misafirlerin ücreti ödememeleri. Misafirlerinizin evinize girdikleri an, ödemeniz Airbnb platformu üzerinden doğrudan size aktarılmaktadır. Bu konuda hiç endişe yapmadan evinizi kiralamanızın tadını çıkarabilirsiniz.

Airbnb Güvenli Mi Missafir Türkiye Kısa Dönem Kiralama

Missafir İletişim Desteği

Süreç içinde, resmi tatiller ve hafta sonu dahil, her türlü destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Airbnb ev sahibine ulaşamıyorum  gibi bir derdiniz olmasın, Missafir 7/24 yanınızda!

En güzel anlarınızın yaşandığı, sevdiklerinizle huzur bulduğunuz ve hayatınızdan izler taşıyan bir yaşam alanı… Missafir ekibi olarak evinizin sizin için ne kadar özel olduğunun farkındayız. Bu sebeple size güzel bir Airbnb deneyimi  yaşatırken misafirlerinize de güzel bir hizmet sunmak istiyoruz.

Airbnb güvenli mi konusundaki bu yazımızdan sonra, umarız ki endişelerinizi giderebilmişizdir. Yasal ve güvenli bir platform olan Airbnb aracılığıyla, gittiğiniz yerlerde gönül rahatlığıyla konaklayabilir veya yokluğunuzda evinizi misafirlere kiralayarak kazanç elde edebilirsiniz.

Şimdi, siz de Airbnb ile evimi kiraya vermek istiyorum diyorsanız, hemen ‘Teklif Al’ sayfamızdaki  formu doldurarak, evinizden ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz!

img

admin

  Benzer Haberler

  Airbnb Süper Ev Sahibi Nedir? Nasıl Olunur? : Airbnb Türkiye

  Kısa dönemli ev kiralama sitelerine her ay binlerce ev sahibi veya kullanıcı kaydolmaktadır....

  Okumaya Devam..
  - admin

  Bayram Tatili için İstanbul’da Kalacaklara Öneriler

  Bayram tatili giderek yaklaşıyor. Kimileri kendini Ege kıyılarına kimileri ise yurt dışına...

  Okumaya Devam..
  - admin

  Kiralık Daire Bulmanın Püf Noktaları Nedir?

  Gelişmekte olan gayrimenkul sektörünün getirdiği rekabet ile birlikte, insanlar evlerini...

  Okumaya Devam..
  - admin

  0 thoughts on “Airbnb Güvenli Mi? Nasıl Önlemler Alıyoruz?”

  • Kiralık Daire Bulmanın Püf Noktaları Nedir? – Missafir

   Ağustos 5, 2019, 8:13 am

   […] Peki Airbnb Türkiye güvenli mi sorusunu duyar gibiyim. Eğer sorunun cevabını merak ediyorsanız Airbnb güvenli mi yazımıza göz atmanızı […]

   Cevapla

  Yazıya yorum yapın