Agoda : Evinizi Kiralama İşlemi ve Hediye Kupon

Agoda

Agoda ile Evinizi Kiralama İşlemi Nasıl Yapılır ve Hediye Kupon Kodları

Gelirinizi ve görünürlüğünüzü artırmak amacıyla mülkünüzü Agoda’ya mı kaydetmek istiyorsunuz? Ünlü rezervasyon web sitelerinin bir tamamlayıcısı olarak Agoda, Avrupa’da itibarını artıran güçlü bir OTA (online travel agent) ve dünyanın dört bir yanından oteller ve mülkler için mükemmel bir alternatiftir.

Agoda, Booking.com’un parçası olduğu ana şirket Priceline Grubuna aittir. Resmi Priceline web sitesinde aşağıdakiler belirtilmektedir:

Agoda küresel bir çevrimiçi konaklama rezervasyonu sağlayıcısı, teknoloji yenilikçisi ve Asya’nın merkezinde bulunan yüksek enerjili bir şirkettir.
2005 yılında kurulan Agoda bugün 30’dan fazla ülkede 45’den fazla konumda ofisleri olan gerçek anlamda küresel bir kuruluştur. Büyüyen gelişme Asya-Pasifik’i kapsayarak başladı ve şimdi Avrupa’ya Amerika’ya ulaşıyor.
Daireler, villalar, evler ve 15 milyondan fazla gerçek gezgin yorumu tarafından desteklenen oteller dahil olmak üzere bir milyondan fazla konaklama tesisinin aktif bir ağı var, Agoda diğer gezginlerin yeni destinasyonlarda yeni deneyimler bulmasına ve keşfetmesine yardımcı oluyor.

Bu makale, kayıt prosedürünün nasıl tamamlandığını göstermektedir. Kayıt işleminize başlamak için aşağıdaki adımları izleyin.

1. Agoda’nın sayfasını ziyaret edin ve bazı temel bilgileri ekleyin

agoda

2. Kaydınızı tamamlayın

Aşağıda gösterilen gerekli bilgileri doldurun ve ileri düğmesine tıklayın.

Agoda kayıt

3. Teşekkürler mesajı

Kaydı bitirdikten sonra, otomatik bir “teşekkür ederim” mesajı, özel bir Pazar Yöneticisinin kısa süre içinde iletişime geçeceğini belirten bir mesaj gösterir.

Agoda

Agoda Destek ve İletişim

Yukarıda belirtilen tüm adımları gerçekleştirdiniz ve mülkünüz Agoda’da listelenmiyor mu? Missafir, Agoda ve diğer platformlardaki hesap yöneticileriyle iletişim kurar. Ayrıca, Missafir her şeyi hızlı ve pürüzsüz hale getirmek için size yardımcı olabilir.

Ayrıca, kanal yöneticisi ve PMS (Gayrimenkul Yönetim Sistemleri) veya ön büro yazılımlarına teknik bağlantıların yanı sıra resimler, metin ve açıklama optimizasyonları, içerik oluşturma ile destek sağlamaktadır.

Agoda Kupon Kodları Nasıl Bulunur ve Kullanılır?

1.Fırsatları kontrol edin

Web sitelerine giderseniz, o gün kullanılabilecek promosyonlar için “Bugünün fırsatlarını” kontrol edebilirsiniz. Bazılarının süresi birkaç gün, bazıları gece yarısı; Bu yüzden hızlı bir şekilde karar verin, çünkü kesinlikle tonlarca para kazandıracak.

agoda anlaşmalar

İndirimli şehirler düzenli olarak değişmektedir, bu nedenle hedef şehriniz henüz listede değilse, belki yarın ya da başka bir gün tekrar deneyebilirsiniz. Her gün Agoda’nın web sitesine gidin (mümkünse), böylece hedef şehriniz oradaysa; hemen rezervasyon yaparsınız ve kaçırdığınız için pişman olmazsınız.

2.Agoda Kupon Kodlarını Görün ve Kullanın

Yeri gördüğünüzde, “Kupon Al” ı tıklayacaksınız. Bu size Agoda Kupon Kodu’nu gösterecek ve “Kopyala” yı gösterecektir.

agoda indirim kodu

“Kupon Al” ı tıkladığınızda olan şey budur – “Kupa” Agoda Kupon Kodunu gösterdi, Kopyala’yı tıklayın. Daha sonra, işiniz bittiğinde “Kopyalandı” yazacaktır.

3. Agoda Evlerini Arayın

Agoda Kupon Kodlarını kopyaladıktan sonra “Arama Özellikleri” ni tıklayabilirsiniz. İstediğiniz tarihi girin ve size en çok uyanı görün!

Agoda anlaşmalar

Zaten bir oteliniz varsa, o zaman otelin veya hostelin adını  arama çubuğu ile arayabilirsiniz.
Ayrıca, ilan üzerinde bir oda da seçmeniz gerekir; bazı odalar aynıyken fiyatları farklı olabilir; çünkü bazıları bir ücretsiz iptal hakkı veya ücretsiz kahvaltı için size daha büyük bir AgodaCash verebilir, böylece hangi fırsattan yararlanacağınızı seçebilirsiniz.

4. Agoda Kupon Kodunu Kullanma

Hangi odayı ve anlaşmayı seçeceğinizi bildiğinizde; “Şimdi Rezervasyon Yap” ı tıklayın.

İletişim Bilgilerinizi ve bazı ek ayrıntıları girin (Çift kişilik yataklar veya sigara içilen veya içilmeyen oda yerine büyük bir yatak tercih ediyorsanız)
Sağ tarafta, “Promosyon Kodunu Girin” olacaktır, buraya kopyaladığınız Agoda Kupon Kodunu yapıştırın veya yazın ve enter tuşuna basın.

agoda indirim

İndirimin rezervasyonunuza uygulandığını göreceksiniz. Oda fiyatından 134.75 $ daha az% 5 indirim (6.74 $) artı% 7 vergi orijinal fiyattan (9.43 $) 144.18 $ yerine Agoda Kupon Kodu ile 137.45 $ ödersiniz.

5. Rezervasyonunuzu ödeyin

Sonraki sayfayı tıklayın ve ödeme yönteminizi seçin. Kredi veya Banka Kartı, Dijital Ödeme veya Karşı Ödeme’yi seçin ve “Şimdi Rezervasyon Yap” ı tıklayın. İşte orada – rezerve edilir!

agoda ödeme

Bu değil! Fazlası var!

Agoda’da hala Ek Fırsatlar olabilir, Agoda Kupon Kodları ve çok daha fazla para tasarrufu sağlayan planlar yer alabilir.

Agoda Üyesinin İndirimleri

Agoda üyesi olarak kaydolursanız, rezervasyonlarda daha düşük fiyatlar elde edersiniz.

Agoda Üye indirimi

Yani üye olmayan fiyat 140 $ ise, üyeler 107 $ ödemektedir, bu da size 33 $ tasarruf sağlar! Hangisi çok; Bu fiyata akşam yemeği yiyebilirsiniz ya da hediyelik eşya alabilirsiniz.

Günlük Agoda Fırsatları

Bazı mülklerin odalarında büyük indirimler olacak, ancak anlaşma sadece bir günle sınırlı.

Yukarıdaki resimden size% 80 indirim verecektir.

Otomatik Agoda İndirim Kodları

Bazı mülklerin üzerinde Otomatik İndirim Kodları vardır ve bunları göz atarken fark edeceksiniz.

Bir örnek, doğrudan rezervasyonunuzda uygulanan bu “HAFTA SONU SATIŞ” Kuponudur. Daha önce kopyaladığınız bir Agoda Kupon Kodunuz varsa, kodu içeren mülkler için de kullanabilirsiniz; bu bir arada iki tanıtım!

agoda ikili indirim

Bu nedenle, bu örnek için Orijinal Fiyat 159,21 $ daha az Kopyaladığınız Agoda Kupon Kodu’ndan% 7,6 (artı 7,6 $) artı% 7 vergi (10,67) = 155,54 $ indirim 170.35 $ (vergi dahil ise!). Bu büyük bir tasarruf!

En İyi Fiyat Garantisi

Aynı tesisi, Agoda’dan çok daha ucuz olan başka bir web sitesinde mi buldunuz? Agoda’nın En İyi Fiyat Garantisi olduğu için – fiyatı o site ile eşleşecek veya fiyat farkını Agoda Nakit ile size geri ödeyecekler.

Şimdi bir talep gönderin! Bu odayı ilk olarak Agoda’da rezerve etmeniz ve en azından ekran görüntülerini ve bulduğunuz web sitesini vermeniz gerekir; orada rezervasyon yaptırmanıza gerek yok. Girdiğiniz ayrıntıların da aynı olması gerekir; giriş ve çıkış tarihleri, oda veya yatak, iptal, kahvaltı, vergiler ve servis ücreti vb.

AgodaCash

AgodaCash, Agoda kullanıcıları için bir sadakat programı gibidir.

Bir sonraki seyahatiniz için _ $ _ AgodaCash kazanın yazan bir işaret olacaktır.

Ne alacağınız, ödediğiniz rezervasyona göre değişir. Siz de kolayca kullanabilirsiniz!

AgodaVIP

Sık kullanılan kullanıcılar ve gezginler için Agoda, özel indirimler ve gizli fiyatlar veren VIP’ler için bir programa sahiptir.

agoda app

Nasıl olunur? Oldukça kolaydır, iki yıl içinde en az beş kez rezervasyon yapın ve rezervasyonları nadiren iptal edin; sonra bu statüye sahip olacaksınız!

VIP Müşterilere özel gösterilen görüntülenen mülklerde “AgodaVIP” rozetleri olacaktır.

Uygulama İçi İndirimler

Agoda, indirmeniz gereken En İyi Gezgin Uygulamalarından biridir, size yalnızca ucuz otel rezervasyonları göstermez, ancak uygulamayı kullanırsanız uygulama içi indirimler de alabilirsiniz.

Missafir ile Evlerinizin Profesyonel Yönetimi

Tüm bu adımları uygulayacak kadar vaktiniz yok mu? Harika bir haberimiz var! Bu hizmetleri profesyonel bir ekipten almak için doğru adrestesiniz.

Kısa veya orta vadeli ev kiralama ile yüksek kazanç elde etmek isteyen ev sahiplerinin problemleri :

  • İlanlarını zaman/emek sıkıntısından dolayı sadece bir veya birkaç platformda oluşturması
  • Listelemenin ve fotoğraf çekimlerini amatörce yapması
  • Veriler ve pazar analizi olmadan fiyatlandırmayı statik bir şekilde oluşturması
  • Potansiyel misafirlerle sürekli iletişimde kalacak kadar zamanlarının olmaması
  • Misafirin eve giriş zaman isteklerinde her zaman müsait olmaması
  • Konaklamadan sonra temizlik ve nevresim yıkama/değiştirme için zamanlarının olmaması

Kısa veya orta vadeli ev kiralama ile yüksek kazanç elde etmek isteyen ev sahiplerine Missafir’in sunduğu çözümler :

Profil & İlan Yönetimi: En popüler platformlarda (Booking, Airbnb, Tripadvisor, Homeaway, Expedia gibi 15+) profil ve ilan yönetimi
Profesyonel Fotoğraf: Evinizin profesyonel fotoğraflarını çekiyoruz.
Misafir İlişkileri: Konuklarımızın huzuru ve konforu için 7/24 iletişim desteği sağlıyoruz.
Fiyat Optimizasyonu: Kazancınızı maksimize etmek için uzman ekibimizle piyasa analizleri yapıyoruz.
İç Tasarım: Evinize uzman dekorasyon önerileri veriyoruz.
Temizlik ve Nevresim Değişimi: Evinizi 5 yıldızlı otel konforuna getiriyoruz.
Bakım & Onarım: Problemlerin hızlı bir şekilde çözüyoruz.
24 Saat Giriş: Misafirlerimizin istedikleri günün her saati check-in hizmeti veriyoruz.

Missafir’ in tüm bu hizmetler için tek şartı var: Yılda en az 8 hafta evinizin boş kalması gerekiyor. Daha sonra yıl içinde evinizi siz de kullanabilirsiniz. Tüm süreç, sizin talebinize göre işliyor. Missafir, sadece yönetiyor!

Tüm bu hizmetleri şimdi Missafir iletişim formunu doldurarak, evinizden ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz!

Agoda’da Rezervasyon Garantisi Var Mı?

Agoda ile yapılan rezervasyonlar, rezervasyon garantisi altındadır. Yapılan rezervasyon uygun olmaz veya tesis tarafından kabul edilmezse onay mailinizde yer alan numaralardan 7/24 hizmet veren çağrı servisine ulaşabilirsiniz.

Agoda İptal İçin İşlem Ücreti Alır Mı?

Hayır. İptal politikasında aksi özel olarak belirtilmedikçe, Agoda iptaller için işlem ücreti almaz.

AgodaVIP Nedir ve Nasıl Olunur?

Sık kullanılan kullanıcılar ve gezginler için Agoda, özel indirimler ve gizli fiyatlar veren VIP’ler için bir programa sahiptir. Nasıl olunur? Oldukça kolaydır, iki yıl içinde en az beş kez rezervasyon yapın ve rezervasyonları nadiren iptal edin; sonra bu statüye sahip olacaksınız!

Agoda’da Daha Profesyonel Görünmek İstiyorum Ama Destek Alabileceğim Bir Yer Var Mı?

Harika bir haberimiz var! Bu hizmetleri profesyonel bir ekipten almak için doğru adrestesiniz. Tüm süreç, sizin talebinize göre işliyor. Missafir, sadece yönetiyor!

2 thoughts on “Agoda : Evinizi Kiralama İşlemi ve Hediye Kupon”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top