Kiralık Yazlık Fırsatı – Yeni Trend

Kiralık yazlık

Yeni Nesil Kiralık Yazlık Fırsatları

Tekrardan merhaba! Belki aklınızdan kiralık yazlık hakkında konuşmanın henüz erken olduğuna dair düşünceler geçiyor olabilir. Ancak şunu bilmelisiniz ki yazlık kiralamak için fiyat araştırması yapmanız önemli. Seçenekleri görmek ve fikir sahibi olmak için en büyük kiralık daire platformlarından biri olan Airbnb’yi kullanabilirsiniz.

Ayrıca yazlıkların 6 aylık kiralanma durumu da olduğu için fırsatları kaçırmak istemeyebilirsiniz. Siz de bir değişiklik yaparak bir yazlık kiralamak veya evinizi kiraya vermek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Kiralık Yazlık : Neden Avantajlı?

Daha uygun fiyatlara ev rahatlığı konforunda bir tatil yapmak için yazlık kiralamak en iyi fikirlerden biridir. Hotellerin değişken ve yüksek fiyatları sebebiyle tatilinizi kısa kesmek zorunda kalmaya son! Yazlık kiralayarak hem bütçeniz için tasarruf yapmış olursunuz hem de daha uzun süreli ve rahat bir tatilin keyfini çıkarırsınız.

Yazlık kiralamak özellikle aileler veya arkadaş grupları için daha çok tercih edilen bir tatil seçeneğidir. Bunun sebebi, kiralık konuk daireler kalabalık için ideal bir ortama sahip olmasıdır. Aileniz ile bir arada bulunabilir ve çocuklarınızla huzurlu zaman geçirebileceğiniz bir bahçeye sahip olabilirsiniz.

Airbnb istanbul Missafir kiralık yazlık kiralık yazlık istanbul

Aynı şekilde arkadaş grubuyla birlikte gidecekler için de şunu söyleyebiliriz ki, yazlık kiralayarak çevrenizdeki kişilerle daha çok iletişim içinde bulunabilirsiniz. Aynı ortamda birlikte yemek yiyip sohbet ederek, birlikte geçireceğiniz eğlenceli bir tatilin tadını çıkarırsınız.

Kiralık yazlık tercih edilmesinin bir diğer nedeni de kalacağınız yer için istenilen özelliklerin bir arada bulunabilmesi. Örneğin hem bahçeli hem denize yakın hem de şehir merkezinde kalabileceğiniz bir yazlık ev tutabilirsiniz. Oysaki bu konforu hotellerde bulmanız çok daha zordur. Hoteller standart özelliklere sahiptir. Genellikle de deniz kenarı veya manzaralı gibi tek bir odak noktasına sahip yaşam alanlarıdır.

Evinizi Orta Vadeli Kiraya Verin

Yazımızın önceki kısmında insanların yazlık kiralama nedenlerinden bahsetmiştik. Birden fazla eviniz varsa boş durduğu sürelerde siz de evinizi kiraya verebilirsiniz. Örneğin kiralık yazlık İzmir şehrinde yaşayan birçok kişi için geri kalırken İstanbul’da yaşayan kişiler için çok fazla tercih edilmektedir.

Diğer bir şekilde kiralık yazlık İstanbul kalabalığından kaçış için bir yoldur da denebilir. Çünkü ismi ne kadar yazlık ev olsa da insanlar bu evleri kışın da kiralıyor. Tercihlerin bu yönde değişmesi sebebiyle evinizin çok farklı özelliklerini ortaya çıkararak siz de gelir elde edebilirsiniz. Örneğin, eviniz doğal bir ağaçlık alan içinde bulunuyorsa veya şehrin kalabalığından uzaktaysa bu evinizi kış için kiralamanız ideal olacaktır.

Missafir kiralık yazlık kiralık yazlık istanbul Missafir

Evinizi, kiralık villa veya yazlığınızı sezonluk kiralamaya karar verdiyseniz, evinizdeki tüm eksiklikleri tamamlayarak evinizde kalacak kişiler için en konforlu ortamı yaratabilirsiniz. Kış için kiralanacaksa belki ısıtma sistemini iyileştirmek isteyebilirsiniz. Veya yaz döneminde verilecekse belki balkonu çiçeklerle rengarenk bir ortama dönüştürülerek, misafirlerinizin güne güzel başlamasını sağlayabilirsiniz.

Evinizin fiziki koşullarını yenilemeniz ve yaratıcı fikirler ile iyileştirmeniz hem Airbnb ev sahibi olarak sizin hem de misafirleriniz için faydalı olacaktır. Missafir ekibimiz, iç tasarım ile bu hizmeti size sunmaktadır.

Artık Airbnb iletişim konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınızı biliyorsunuz. Missafir, evinizi Airbnb, Booking, Homeaway, Tripadvisor, Agoda gibi platformlarda tüm dünyada konuklara açar ve tüm sorunlarla sizin yerinize ilgilenir.Şimdi, siz de evimi günlük kiraya vermek istiyorum diyorsanız, hemen ‘Teklif Al’ sayfamızdaki formu doldurarak, evinizden ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz!

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak