Kiralık Villa – Yeni Nesil Tatil Anlayışı

kiralık villa muhafazakar kiralık villa Antalya ucuz havuzlu kiralık villa

Yeni Nesil Kiralık Villa Hakkında Bilgiler

Mart ayı yaklaşırken kışı da yavaş yavaş geride bırakıyoruz. Havaların güzelleşmeye başlamasıyla içimizde bir enerji parıltıları başlıyor ve hayatımıza yeni bir soluk getirmek istiyoruz. Bahara hazırlanan çiçekler gibi ufak tatil fikirleri filizleniyor aklımızda. Ancak Mart kapıdan baktırıp kazma kürek yaktırıyor! Kış tatili için mi plan yapacağız yaz tatili için mi bilemiyoruz bu şartlar altında. Tatilde otel veya kiralık daire tutmak istemiyor musunuz? İşte tam da böyle zamanlar için size bir önerimiz var. Yeni nesil tatil anlayışı olan kiralık villa konusunda gelin size fırsatlardan bahsedelim!

Neden Villa Tercih Ediliyor?

kiralık villa muhafazakar kiralık villa Antalya ucuz özel kiralık villa
Missafir, Airbnb, Booking, Homeaway, Tripadvisor, Agoda gibi platformlar aracılığı ile evinizi tüm dünyada konuklara açar.

Kiralık villa diğer kiralık evlerden çok farklı bir konsepte sahip. Kendi içinde farklı bir ambiyans sunduğu için, son dönemlerde insanlar tarafından yoğun olarak talep görmekte.

Yoğun ilgi görmesinin ilk sebeplerinden biri yazlık ev kiralama amaçlı olması. Yazlık amaçlı dedik diye aklınıza sadece tatil bölgeleri gelmesin.Villalar Antalya, Bodrum ve Çeşme gibi sahil kesimleri dışında da sıkça tercih ediliyor. Özellikle kısa dönem kiralandığı için bütçe olarak insanları fazla zorlamadan kalabalık aileler tarafından farklı bir ortam olarak değerlendiriliyor.

İstanbul söz konusu olduğunda ise, kiralık villa için özellikle gençlerin çok yoğun bir talebi var. Mezuniyet, doğum günleri ve bunlar gibi özel kutlamalar için birkaç günlük kiralanan villalar mevcut. Hem eğlenmek hem de bu özel günleri bir arada geçirmek isteyen genç gruplar için, ucuz özel havuzlu villa çok uygun bir seçenek olarak görülüyor.

Tabi bu sebeplerle sadece parti ve eğlence amaçlı kısa dönem kiralandığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kiralık villa muhafazakar kişiler tarafından da yoğun olarak tercih ediliyor. Çok fazla kalabalık ve gürültüden hoşlanmayan ya da insanlardan uzaklaşmak isteyen kişiler de bu villalar için oldukça istekli. İstanbul’un Şile taraflarında kendinizi huzur ve sessizlik içinde bulmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden kiralık villa ilanlarını araştırmaya başlayın deriz!

Peki Kiralık Villa İlanı Vermek İstiyorsanız Ne Yapmalısınız?

kiralık villa muhafazakar kiralık villa Antalya ucuz özel havuzlu villa

Gördüğünüz gibi kiralık villalar sadece kalabalık aileler veya sahil kesimlerinde tatil amaçlı olarak kullanılmıyor. Bu şartları sağlamıyor olsa bile bu, villalarınızı kiralayamayacağınız ve gelirinizi arttıramayacağınız anlamına gelmiyor. Eğer sahip olduğunuz villaları kiralayarak hem kazanç elde etmek istiyor hem de farklı deneyimler arayan kişilere fırsat sunmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin.

Süreç içinde, resmi tatiller ve hafta sonu dahil, her türlü destek için Missafir’e ulaşabilirsiniz. Biz hem ev sahibi hem de misafirler için her an iletişim desteği sağlıyoruz. Missafir ekibi, 7/24 yanınızda!

Tüm bu bilgilendirmeden sonra, ev sahibi veya misafir olarak güzel bir kiralık villa deneyimi yaşamanızı öneriyoruz. Şimdi siz de evimi kiraya vermek diyorsanız, hemen ‘Teklif Al’ sayfamızdaki formu doldurarak, evinizden ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz!

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak