Bazen hayallerinizi gerçekleştirebilmek için hem zamana hem paraya ihtiyacınız olur. Neyse ki Airbnb gibi platformlar var. Bu siteler üzerinden hem günlük kiralık ev bulabilir hem de evinizi kısa süreli kiraya verebilirsiniz. Airbnb Ev Sahipliği ile yüksek kazanç sağlayabilir ve gezmeyi hayal ettiğiniz yerlerde siz de bu siteleri kullanarak uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Tabi ki Missafir yardımı ile… Evinizi tanımadığınız kişilere kısa süreli kiraya vermek konusunda endişeleriniz olabilir. Eşyalarınızın güvenliğinden, misafirlerinizin ücret ödemeyeceğinden endişe duyabilirsiniz. Ya da günlük kiralık daire hazırlığı için vaktiniz olmayabilir. Missafir, hem evinizi misafirleriniz için hazırlar hem de evinizi kısa süreli kiraya vermek konusunda dünyanın en güvenilir web sitelerinde ilanınızın en iyi şekilde yayınlanmasını sağlar.

Missafir ile Evinizi Kısa Süreli Kiraya Vermek

Missafir, evinizi kısa süreli kiraya vermek için yapmanız gereken her şeyi sizin için yapıyor. Evinizi kiralamaya uygun hale getiriyor, en güzel fotoğraflarını çekiyor ve uygun web sitelerinde ilanlarınızın yayınlanmasını sağlıyor. Peki bunun avantajları neler?

missafir kısa süreli kiraya vermek Airbnb Günlük Kiralık Ev
Missafir ile evinizi güvenli bir şekilde kısa süreli kiraya verebilirsiniz

Yeni Nesil Günlük Kiralık Ev : Yüksek Kazanç ve Garanti

Kısa süreli günlük kiralık ev ile yüksek kazanç elde etmek için, fiyatlandırmanın uygun olması çok önemlidir. Değerinin üzerinde bir fiyatlandırma konuk bulmanızı zorlaştırırken, değerinin altında bir kiralama yapmak da kazancınızdan kayıplara neden olur. Missafir sizin için en uygun fiyatlama modeli ve günlük analizler  ile evinizden yüksek kazanç elde etmenizi garantiler.

Missafir’in çalıştığı platformlarda, evinizi kısa süreli günlük kiralık daire sahibi olan misafirlerinizin profillerini görebilir, daha önce konaklama yapmışlarsa, misafirleriniz hakkında yorumları okuyabilirsiniz. Örneğin Airbnb’de (websitesi) misafiriniz evinize giriş yaptığı gün ev sahibi ücretiniz ödenir, üstelik eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir zarar durumunda, 1 Milyon $ Ev Sahibi Koruma Garantisi sunar.

Kiralık Günlük Tatil Evleri Konforlu ve Ekonomik

Seyahatiniz sırasında siz evinizi kiralayarak para kazanırken, seyahat ettiğiniz yerde sizin gibi bir günlük kiralık ev sahibine misafir olarak, ekonomik ve konforlu bir konaklama şansı yakalayabilirsiniz. Yoğun olarak tatile gidilen bölgelerde otel fiyatları yüksek olabilir, rezervasyon yaptırmak ise zor olabilir. Kiralık tatil evleri bu bölgelerde nezih, konforlu, kolay ve ekonomik konaklama imkanı sağlar.

Airbnb Günlük Kiralık Ev
Missafir, Airbnb, Booking, Homeaway, Tripadvisor, Agoda gibi platformlarda evinizi tüm dünyada konuklara açar

Airbnb ile Günlük Kiralık Ev

İster evinizi kiralayın, isterseniz siz bir ev kiralayın. Airbnb üzerinden yapacağınız işlemlerde sürprizlerle karşılaşmazsınız. Airbnb sunduğu, çift taraflı değerlendirmeler, kolay misafir iletişimi, rezervasyon için getirdiği gereklilikler ve ev sahibi olarak koyduğunuz kuralları tanıyarak günlük kiralık daire işlemlerini güvenli hale getirir. Böylece evinizi Airbnb ile kiraladığınızda, evinize bir yabancıyı alıyor olmanın getirebileceği riskleri minimuma indirirsiniz.

Kısa veya orta dönemli kiralık daire için Airbnb gibi güvenilir platformlar ile çalışan Missafir, sizlerin bu sitelerin sunduğu tüm imkanlardan en karlı biçimde faydalanmanız için çalışır. Size ise daha fazla kazanç ile hayallerinizi gerçekleştirmek kalır.