Konaklama Endüstrisini Dönüştürecek Girişim: Missafir

Konaklama Endüstrisini Dönüştürecek Girişim: Missafir

Konaklama için seçeceğiniz ev, dört duvardan çok daha fazlasıdır…

Konaklama alanınız bazen huzurlu bir sığınak, bazen keyifli kahkahaların buluşma noktası, bazen de güvenli bir kazanç kaynağıdır.

Nasıl mı?

Missafir, kadim Anadolu topraklarına işlenmiş olan misafirperverlik kültürünü benzersiz bir kazanç olanağına dönüştürüyor. Evinin kapılarını konuklara açan kişiler, Missafir güvencesiyle nitelikli bir kazanç imkanına kavuşuyor. Türkiye’de bir ilk olan girişim, teknolojinin modern dinamiklerini ve paylaşım ekonomisinin fayda odaklı tekniklerini harmanlıyor. Güçlü temeller üzerinde yükselen Missafir, farklı sektörler yaratma potansiyeline de sahip. Bu yönüyle takip edilmesi gereken bir start-up olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

Detayları incelikle işlenmiş benzersiz bir girişim…

konaklama endüstrisi konaklama istanbul airbnb missafir
Missafir, konaklama endüstrisinin son yıllardaki en inovatif fikirlerinden

Missafir, evinizi Airbnb ile kiralamak istiyorsanız, evinizi konuklara açma sürecinizi büyük bir titizlikle yönetiyor. Evin pazarlanma aşamasından temizliğine, güvenlik kurallarından tarafların uzlaşmasına uzanan geniş yelpazede her aşama profesyonel bir çizgide ilerliyor. Alanında uzman kadrosu, çözüm odaklı yöntemleri ve paylaşıma dayalı sistemiyle fark yaratan Missafir; beraberinde farklı girişimcilere örnek olacak fikirler doğuracağının sinyallerini veriyor.

Türkiye’de bir ilk!

Teknolojik dönüşümlerin hızla yayıldığı Türkiye, paylaşım ekonomisi için oldukça cazip bir pazar… Türkiye toplumunun misafirperverlik kültüründen ilham alan Missafir; anahtar teslimi, giriş-çıkış süreci, temizlik, pazarda değişen fiyat skalası ve taraflar arasındaki iletişim gibi dinamikleri başarıyla yönetiyor. Missafirler güvenli ve huzurlu bir yaşam alanında konaklarken, ev sahipleri ise yüksek kazanç elde etmenin keyfini çıkarıyor.

 

Airbnb türkiye konaklama endüstrisi konaklama istanbul missafir
Missafir, Türkiye’de paylaşım ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunacak

Missafir, teknolojiyi ve paylaşılan ekonomi birleşimini aynı çatı altında buluşturuyor. Çağın modern dinamikleriyle inşa edilen bu konforlu sistem, ideal konaklama anlayışının kapılarını aralıyor. Farklı kişilerle aynı yaşam alanını paylaşmanın ve yeni kültürlerle tanışmanın gücünden ilham alan Missafir, barındırdığı gelecek potansiyeli nedeniyle izlenmesi gerektiğini açıkça ortaya koyuyor. Yaşanması muhtemel sorunları çözüme kavuşturarak tarafların huzurlu bir süreç yaşamasını sağlayan Missafir, Türkiye için öncü ve oldukça değerli bir startup…

Genç zihinlerin inovatif düşüncelerinden doğan konfor ve kazanç anlayışı!

Polonya’da deneyimlediği Erasmus Programı ile seyahat ve konaklama sürecinin detaylarına aşina olan Yüksel ve turizm/konaklama sektöründe deneyimli olan yakın dostu Cem… Missafir, genç ve çağın ihtiyaçlarını kavrayabilmiş başarılı gençlerin ellerinde yükseliyor. Eğitim hayatına devam ettiği yıllarda İngiltere’de üst üste 10 defa Airbnb SuperHost ödülüne layık görülen Yüksel ve Aleksandra çifti, sürecin tüm detaylarına hakim… Turizm alanında tecrübeli olan Cem ise taraflar için ideal olan operasyonel çözümler hakkında nitelikli fikirlere sahip. Bu güçlü ortaklığın sonucu olan Missafir, başarısını zirveye taşımak adına yolculuğunu aralıksız olarak sürdürüyor.

img

Mehmet Yüksel

  Benzer Haberler

  Airbnb İstanbul Evlerine Farklı Bir Bakış Açısı Getirdi

  Airbnb İstanbul evlerinde konaklamak sıra dışı bir deneyim olmakla beraber mükemmel hizmet ve...

  Okumaya Devam..
  - Miraç Alagaş

  Misafir Olmak: Uzun Yaşamanın Formülü

  Dünyanın neresine giderseniz gidin misafir ağırlamanın farklı da olsa  gelenekselleşmiş...

  Okumaya Devam..
  - Miraç Alagaş

  Yazlık Ev Kiralama: Güzel Bir Tatilin En Avantajlı Yolu

  Teknolojinin hayatımıza girmesiyle günümüzde yazlık ev kiralamak neredeyse tek tık ile...

  Okumaya Devam..
  - Miraç Alagaş

  One thought on “Konaklama Endüstrisini Dönüştürecek Girişim: Missafir”

  • Ali Ceyhun Çelikman

   Aralık 4, 2018, 12:45 pm

   İlgi çekici bir girişim bence. İçerikten öğrendiğim kadarıyla yurt dışında da örnekleri varmış ama bizde benzer bir çalışma yapan yok sanırım. Çok iyi yerlere gelmesi dileğiyle. Başarılar dilerim…

   Cevapla

  Yazıya yorum yapın