Rakamlarla Missafir’in 2021 Yılı!

Rakamlarla Missafir’in 2021 Yılı!

Dünya genelinde zorlu geçen 2020 yılının ardından 2021’i yaralarımızı sararak, umudumuzu koruyarak ve birbirimizden güç alarak geçirdik. Önceki yıllardan çıkardığımız dersler bize ışık tuttu, yol gösterdi. Missafir için pandemi döneminin koşulları büyümeye engel olmamıştı. Pandemi sonrası dünyasında da Missafir’in gelişimi büyük bir ivme kazanmış oldu.

Missafir için her alanda kayda değer gelişimlerin gözlemlendiği, rekorların kırıldığı, ortak hayal ve hedefe istikrarla daha da yaklaşıldığı bir yıl oldu 2021. Portföyümüzdeki büyümeden cirodaki artışa, ekibimizin yeni yeteneklerle zenginleşmesinden marka değerinin yükselmesine kadar birçok başarıya birlikte tanık olduk. Bu başarılar elbette kendiliğinden gelmedi; 2021 rakamlarının arkasında birbirine inanan, güvenen ve destek olan bir ekibin azmi var. 

Missafir’in 2022’ye büyük umutlarla, özgüvenle ve yüksek motivasyonla başlıyor olmasında 2021’de edindiğimiz kazanımların etkisi yadsınamaz. Biz de rakamlarla Missafir’in 2021 yılını paylaşmak, bize büyük mutluluk ve gurur veren bir yılın öne çıkan noktalarını ölümsüzleştirmek istedik. 

İşte Missafir 2021 Raporu!

 

img

Halide Dönmez

Benzer Haberler

Emlak Vergisi Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey

Emlak vergisi taşınmaz mülke sahip olanların (konut, arsa, işyeri, arazi, vb) yıllık olarak...

Okumaya Devam..
- Lina Hourieh

Eşsiz Balkon Dekorasyonu Fikirleri

İster sadece taburelerinizi sığdırabildiğiniz minik bir balkon ister tüm ailenizi...

Okumaya Devam..
- Lina Hourieh

Tapu Sorunu Hakkında Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Tapu sürecinde gayrimenkul sahiplerinin karşılaşabileceği pek çok sorun bulunuyor. Biz de...

Okumaya Devam..
- Halide Dönmez

Yazıya yorum yapın