Rakamlarla Missafir’in 2021 Yılı!

rakamlarla-missafir-2021

Dünya genelinde zorlu geçen 2020 yılının ardından 2021’i yaralarımızı sararak, umudumuzu koruyarak ve birbirimizden güç alarak geçirdik. Önceki yıllardan çıkardığımız dersler bize ışık tuttu, yol gösterdi. Missafir için pandemi döneminin koşulları büyümeye engel olmamıştı. Pandemi sonrası dünyasında da Missafir’in gelişimi büyük bir ivme kazanmış oldu.

Missafir için her alanda kayda değer gelişimlerin gözlemlendiği, rekorların kırıldığı, ortak hayal ve hedefe istikrarla daha da yaklaşıldığı bir yıl oldu 2021. Portföyümüzdeki büyümeden cirodaki artışa, ekibimizin yeni yeteneklerle zenginleşmesinden marka değerinin yükselmesine kadar birçok başarıya birlikte tanık olduk. Bu başarılar elbette kendiliğinden gelmedi; 2021 rakamlarının arkasında birbirine inanan, güvenen ve destek olan bir ekibin azmi var. 

Missafir’in 2022’ye büyük umutlarla, özgüvenle ve yüksek motivasyonla başlıyor olmasında 2021’de edindiğimiz kazanımların etkisi yadsınamaz. Biz de rakamlarla Missafir’in 2021 yılını paylaşmak, bize büyük mutluluk ve gurur veren bir yılın öne çıkan noktalarını ölümsüzleştirmek istedik. 

İşte Missafir 2021 Raporu!

 

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak