Eşyalı Kiralık Daire ve Villaların Olmazsa Olmazları

eşyalı kiralık daire

Eşyalı kiralık daire ve villasını kısa/orta dönem kiraya veren her ev sahibi, hem daha fazla kazanç elde etmek hem de misafir memnuniyetini artırmak için daha konforlu yaşam alanları sunmak ister. Misafirlerin de kendilerini evlerinde hissetmek için beklediği bazı gereksinimler mevcut. Bu olmazsa olmaz özellikler uzun vadede ev sahibinin daha fazla kira geliri kazanmasını sağladığı gibi misafirlere de ev konforunda bir konaklama deneyimi sunuyor.

AirDNA‘e göre seyahat amacı, evin konumu ve sezon gibi faktörler doğrultusunda misafirlerin beklentileri değişiklik gösterse de her evin eksiksiz bir konaklama deneyimi için mutlaka sahip olması gereken bazı özellikler var. Tabii ki bu özelliklerin ötesinde düşünerek evinizi kişiselleştirdiğiniz takdirde kendi misafir kitlenizi belirlemiş olursunuz. Bunun için de hem olmazsa olmazların hem de ekstra olanakların bulunduğu bir liste hazırlamak önemli. Gelin, ev sahiplerine daha çok kazandırırken misafirleri de mutlu edecek bu listeyi yakından inceleyelim.

Vazgeçilmez Eşyalı Kiralık Daire ve Villalarda Neler Olmalı?

eşyalı kiralık daire olmazsa olmazEğer eşyalı kiralık daire veya villa sahibiyseniz evinizde var olan imkanları gözden geçirip sunulan deneyimi unutulmaz kılacak ihtiyaçların bir listesini çıkarmalısınız.

Misafirlerin konforlu bir konaklama deneyimi için evde geçirdikleri süre boyunca mutfakta kendi yemeklerini yapabilmesi, kahve veya çay gibi olanaklardan faydalanabilmesi elbette memnuniyeti artırıyor. Bu doğrultuda konuklara küçük mutluluk ve büyük kolaylık sunan araç gereçler ön plana çıkıyor. Konukların gıdalarını saklayabileceği kullanışlı bir buzdolabıyla leziz yemekler pişirebilecekleri ocak ve fırın da evde elzem gereksinimlerin başında geliyor. Bulaşık makinesi de misafirlerin konakladıkları kısa sürede zamandan tasarruf etmelerini sağladığı için vazgeçilmezler listesinde yerini alıyor. Ayrıca pratik yemekler için ideal olan mikrodalga fırınının da olması oldukça iyi bir avantaj.

Misafirler için yaşam alanlarının konforunda dilerlerse gündemi takip edebilecekleri, dilerlerse sevdikleri filmleri ve dizileri izleyebilecekleri bir televizyon da bir hayli önemli. Hatta Netflix, Amazon Prime ve YouTube gibi online platformların konaklama deneyimini daha keyifli kılması açısından ev sahiplerinin rekabette öne çıkmasını sağladıklarını söyleyebiliriz.

Banyolardaki kullanım alanlarının kullanışlı ve temiz olması, sıcak su erişimi ve kaliteli bir duş sistemi de konaklama deneyimini doğrudan etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Banyodaki herhangi bir eksiklik, misafirin konaklama deneyimini yarıda bırakmasına ve evi erkenden terk etmesine sebep olabiliyor.

Bunlarla birlikte şampuan, sabun, duş jeli, deterjan gibi temizlik ürünleriyle çatal-bıçak, pişirme ve servis ekipmanı gibi mutfak gereçleri de konukların ev rahatlığını tam anlamıyla yaşamaları için mutlaka olması gereken ürünlerden bazıları.

Misafirlerin temel ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılandığından emin olmak gerekli ama maalesef yeterli değil. Bunların ötesinde, ev sahiplerinin deneyimi daha da geliştirecek olanaklar sunması, evlerini daha fazla tercih edilebilir hale getiriyor.

Eşyalı Kiralık Daire ve Villalarda Bunlar Olsa Çok Daha İyi Olur:

eşyalı kiralık daire - MissafirGünümüzde evcil dostlarıyla konaklamayı tercih eden misafirlerin sayısı oldukça fazla. Evinizin bu misafir kitlesinin tamamına hitap edebilmesi için de sadece evcil hayvan kabul edilmesi yeterli değil. Evcil hayvanlar için özel olarak yaratılan alanlar evinizin, patili dostlarıyla seyahat eden misafirlere daha cazip hale gelmesini sağlıyor. Bunun için bütçe dostu mama ve su kapları, evcil hayvan yatakları, belki de küçük bir tırmalama tahtası gibi ürünlere yönelebilirsiniz.

Konukların eşsiz bir deneyim yaşaması için seyahat amaçlarına, evin bulunduğu bölgeye ve diğer etmenlere göre ev içerisinde çeşitli iyileştirmeler gerçekleştirmek gerekebiliyor. Örneğin sınırsız, hızlı ve kesintisiz bir internet bağlantısıyla konforlu bir çalışma alanı, çalışırken tatil yapmak olarak nitelendirebileceğimiz “workcation” ve uzaktan çalışma gibi son dönemin yükselen trendlerini yakalayabilmenizi, bu pazarda yer edinebilmenizi sağlıyor.

Ayrıca yaz sezonunun yoğun geçtiği bölgelerde yer alan evlerde havuz, bahçe ve barbekü gibi imkanların olması da talebi, dolayısıyla kazancı artırıyor.

Evinizde daha fazla konuk ağırlayarak daha çok kazanç elde etmek isterseniz şişirilebilir yatak ve çekyat gibi mobilyaları tercih etmenizde fayda var. Ayrıca masa oyunları, oyun konsolu, bilardo masası, jakuzi, ev sineması ve ses sistemleri gibi eğlence amaçlı ürünler misafirlerin hayır diyemeyeceği ekstralar arasında bulunuyor.

Missafir Farkıyla Eşyalı Kiralık Daire ve Villa Deneyimi

eşyalı kiralık daire missafirMissafir ekibi olarak temiz linen ve havlu temini, UV kontrollü profesyonel temizlik ve nano dezenfeksiyon gibi hizmetlerimizle evin detaylı hijyenini sağlıyoruz. Son derece titizlikle gerçekleştirdiğimiz bu işlemler sayesinde hem ev sahiplerimizin hem de konuklarımızın hayatını kolaylaştırıyoruz.

Portföyümüze katılacak olan evler ekibimiz tarafından detaylıca incelendikten sonra beyaz eşyadan mobilyaya, küçük ev aletinden aksesuara kadar eksiksiz bir deneyim için tüm ihtiyaçlar belirleniyor. Sonrasında sunduğumuz iç tasarım desteğimiz ve estetik dokunuşlarımız sayesinde evlerimizi misafirlerimiz için tam donanımlı ve şık bir yaşam alanına dönüştürüyoruz.

Misafirlerimizin seçtikleri bölgeyi en iyi şekilde keşfedebilmeleri için evin yakınlarında mutlaka görülmesi gereken yerleri listeliyor, bölgeye dair ihtiyaçları olabilecek bilgilere kolaylıkla ulaşmalarını sağlıyoruz. Ayrıca rehberli tur hizmetleriyle de misafirlerimize unutulmaz bir serüven yaşatıyoruz.

Sunduğumuz bu imkanlar sayesinde ev sahiplerimiz kıymetli zamanlarını özen ve profesyonel dokunuş isteyen bu alanlara harcamak zorunda kalmıyor. Konuklarımızın layık olduğu kusursuz konaklama deneyimini sağlamak için gerekli olan her görevi biz Missafir ekibi olarak üstleniyoruz.

Missafir olarak yeni nesil konaklama sektöründe ev sahiplerinin sürdürülebilir bir kazanç elde edebilmesi için konuk memnuniyetinin çok kapsamlı bir süreç olduğunu biliyoruz. Bu süreci detaylıca incelediğimiz “Yeni Nesil Konaklama Sektörü için Misafir Deneyimi Rehberi” isimli blog içeriğimize de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Missafir olarak kısa ve orta vadeli kiralamalarda ev sahiplerimize uçtan uca yönetim desteği sunuyoruz. Ev sahiplerimiz hiçbir problemle uğraşmadan kolay, güvenilir ve stressiz bir kiralama deneyimi yaşayabiliyor; evlerinden daha fazla kira geliri elde edebiliyor. Bu süreçte misafirlerimiz de zengin ürün yelpazemiz içerisinden beklentilerine ve zevklerine uygun olan evlerimizde 5 yıldızlı otel kalitesi ve ev konforunda konaklama fırsatını yakalıyor. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için internet sitemizi inceleyebilirsiniz.   

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top