Sürdürülebilir Konaklamalar

Şimdiyi güzelleştirmek ve geleceğe daha iyi bir miras bırakmak için sürdürülebilirlik projeleri gerçekleştiriyoruz.

heart

MİSYONUMUZ

Konaklama sektöründeki sürdürülebilirlik projelerimizi keşfedin.

Proptech for <span class='gradient-text'>Good</span>
Proptech for Good

Uluslararası PropTech for Good birliğinin bir üyesi olmanın gururuyla gelecek planlarımızda her zaman sürdürülebilirliği ön plana koyuyoruz. Ayrıca Sürdürülebilir Şehirler ve Topluluklar ilkesi doğrultusunda da dünyaya değer katma amacındayız.

Better Homes for a <span class='gradient-text'>Better Future</span>
Better Homes for a Better Future

Missafir Signature evlerimizde enerji tasarruflu LED ampuller ve A+ enerji serisi beyaz eşyalar kullanıyoruz. Ayrıca evlerimizde plastik atığı en aza indirmek için tekrar kullanılabilir ürünler seçmeye özen gösteriyoruz. Booking üzerinde Travel Sustainable rozetini gururla taşıyan bu evlerimizde sıfır atık hedefliyoruz.

<span class='gradient-text'>TEMA</span> Vakfı İş Birliği
TEMA Vakfı İş Birliği

Sürdürülebilir bir dünya için hayata geçirmek istediğimiz projelerden biri olarak TEMA Vakfı’yla iş birliği üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Missafir Signature evlerimizdeki konaklamalardan elde ettiğimiz gelirin bir kısmını TEMA Vakfı’na bağışlıyoruz.

<span class='gradient-text'>Ecording</span> İş Birliği
Ecording İş Birliği

Küresel iklim krizine karşı sürdürülebilir, inovatif ve teknolojik çözümler geliştiren sosyal girişim ecording ile yaptığımız iş birliği kapsamında, her rezervasyon için misafirlerimiz adına bir tohum topu bağışlıyor ve geleceğimize katkıda bulunuyoruz. Misafirlerimiz, onlar adına bağışladığımız tohum toplarını özel bir link sayesinde takip edebilecek ve ecoDrone ile toprakla buluşma yolculuklarını görebilecek.