Missafir'de Yaşam

Missafirli olmanın ayrıcalıklarına göz atıp şirket değerlerini keşfe çıkıyoruz.

heart

Dünyayı herkes için yaşanabilir bir eve dönüştürmek istiyoruz.

'Missafir'le Evin Her Yerde' sloganımızı misyonumuzda bir adım daha ileri taşıyoruz. Dünyayı herkes için daha yaşanabilir bir eve dönüştürmeyi hedefliyor ve Missafir olarak bu doğrultuda sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyoruz. Evlerimizle misafirlerimize hayat dolu bir deneyim sunarken sürdürülebilir bir dünyaya katkıda bulunuyoruz.

Proptech <span class='gradient-text'>for Good</span>
Proptech for Good

 • Uluslararası Proptech for Good birliğinin aktif bir üyesi olarak daha iyi bir dünya için çalışıyoruz. Birleşmiş Milletler'in Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri'ndeki Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini temel değerlerimiz arasında benimsemiş olup, Sürdürülebilir Şehirler ve Topluluklar ile dünyaya değer katma amacındayız.
 • Missafir'de sürdürülebilirliğe adanmış 'Better Homes for Better Future' programımızla, M-evlerimizi enerji tasarruflu LED ışıklar ve A+ sınıfı beyaz eşyalarla donattık. Plastik atığı azaltmak için yeniden kullanılabilir ürünleri tercih ediyoruz ve sıfır atık hedefiyle ilerliyoruz, Booking'teki 'Travel Sustainable' rozetiyle bu taahhüdümüzü belgeliyoruz.
 • Çevresel sorumluluğumuz çerçevesinde TEMA Vakfı ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz. M-Homes konaklamalarından elde ettiğimiz gelirin bir kısmını TEMA'ya bağışlıyoruz.
 • <span class='gradient-text'>Fırsat</span> Eşitliği ve Rahat bir Çalışma Ortamı
  Fırsat Eşitliği ve Rahat bir Çalışma Ortamı

 • Missafir'de, cinsiyet eşitliğini benimsiyor ve kadın ile erkek çalışanlar arasında dengeli bir yapı sağlıyoruz. Her bireyin yetenek ve potansiyeline göre değerlendirildiği bir kariyer yolculuğunu hedefliyoruz, Birleşmiş Milletler'in Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ilkesini temel değerlerimiz arasında tutuyoruz..
 • Girişimcilik ekosisteminde desteğin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, M-homes evlerimizi kadın girişimcilerden alınan dekoratif ürünlerle süslüyor, misafirlerimizi yerel ürünleri desteklemeye teşvik ediyoruz.
 • Yeni aile üyelerini karşılamanın gerektirdiği özveriyi anlıyor, geniş kapsamlı bir ebeveyn izni politikası sunuyoruz: yeni anneleri 12 hafta, yeni babaları 10 gün ücretli izin ve yenidoğan hediye paketiyle destekliyoruz.
 • <span class='gradient-text'>Mükemmel</span> Bir Kariyer ve Gelişim Fırsatı
  Mükemmel Bir Kariyer ve Gelişim Fırsatı

 • Missafir'de öğrenmeye ve gelişime çok önem veriyoruz. Bilginin yenileyici gücüne olan inancımızla, iş ve eğitime aynı oranda odaklanıyoruz.
 • Esnek çalışma düzenimiz, ekip üyelerimizin farklı departmanlarda deneyim kazanmalarını teşvik ederken, hibrit çalışma modelimizle ofis ve evden çalışma günlerimizi dengeliyoruz, iş rutinlerini canlı tutuyoruz.
 • Missafir'deki her birimiz, işimize ve kişisel ilgi alanlarımıza tutkuyla bağlıyız. Bu tutkuyu paylaşmak için, bilgi dolu şirket içi etkinlikler ve kurslar düzenliyoruz, herkes için yeni öğrenme fırsatları yaratıyoruz.
 • Uzun süreli çalışanlarımıza yönelik Kariyer Molası avantajı sunuyor, kişisel ve mesleki büyümeleri için zaman ayırabilmelerini sağlayarak, her bir ekip üyemizin hayallerine ulaşmalarına ve kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunuyoruz.
 • Eğitim ve Kişisel Gelişime <span class='gradient-text'>Tam Destek </span>
  Eğitim ve Kişisel Gelişime Tam Destek

 • Missafir'de öğrenmek bitmeyen bir yolculuktur. Sürekli öğrenme kültürümüz, 'Eğitim İzni' politikamız ile iş dünyasının ötesine geçiyor. Çalışma saatlerini aksatmadan eğitimlerine devam etmek isteyen ekip üyelerimiz, bu izni kullanarak mesleki ve eğitim hedeflerini uyumlu bir şekilde sürdürebiliyor.
 • Geleceğin liderlerinin eğitimine destek olmak amacıyla 'Konaklama Bursu'nu hayata geçirdik. Bu burs, eğitim fırsatlarını takip ederek taşınan öğrencilerin barınma sorunlarını hafifletiyor, onların akademik faaliyetlerine odaklanmalarını sağlayan bir ortam sunuyor.
 • Topluluk yaşamına katkıda bulunma arzusuyla, 'Gönüllülük İzni'ni tanıttık. Bu, çalışanlarımızın kendilerine önemli gelen gönüllü çalışmalara katılmak üzere ücretli bir gün izin kullanmalarını sağlayarak, topluluk hizmetine olan bağlılığımızı gösteriyor.
 • <span class='gradient-text'>Hayvan Dostu</span> Çalışma Ortamı
  Hayvan Dostu Çalışma Ortamı

 • Missafir ailesinin her ferdi, dört ayaklı dostlarımız da dahil, bizim için değerlidir. Bu yüzden Türkiye'de öncü bir adım atarak 'Pati İzni'ni başlattık. Tüylü dostlarımıza yuva olan çalışanlarımıza, yeni aile üyelerini ağırlamaları için 3 gün ücretli izin sunuyor, onların sevgi dolu tercihlerini kutluyoruz.
 • İnsanlara konfor sunma misyonumuzu hayvanlara da genişleterek, İstanbul'un çeşitli yerlerinde 'Missafir Pati Evleri'ni kurduk. Sokak hayvanlarına sığınak sağlama çabamız, projemizi büyütme ve küresel sosyal sorumlulukta öncü olma hedefimizle birleşiyor.
 • Topluluğumuza ve dört ayaklı üyelerimize olan bağlılığımız, Petopy ile olan iş birliğimizle de pekişiyor. Bu iş birliği, takım üyelerimizin indirimli ürünler ve ücretsiz danışmanlık hizmetleriyle evde veteriner hizmetlerinden yararlanmalarını sağlayarak, sevimli dostlarımızın bakımında onlara destek oluyor.
 • Hikayemize Katıl

  Genç ve inovatif bir ekibin parçası olmak için Missafir iş ilanlarına göz atmaya ne dersin?

  Göz At!