Sosyal Sorumluluk

Missafir olarak dünyayı herkes için daha yaşanabilir bir eve dönüştürme misyonumuz kapsamında benimsediğimiz sosyal sorumluluk vizyonunu çeşitli projeler ve inisiyatiflerle gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Sürdürülebilirlik

Uluslararası PropTech for Good birliğinin bir üyesi olmanın gururuyla, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri kapsamında Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ilkesinin yanı sıra Sürdürülebilir Şehirler ve Topluluklar ilkesi doğrultusunda da dünyaya değer katma amacındayız. Bu sebeple, sürdürülebilirlik vizyonumuz kapsamında Better Homes for Better Future inisiyatifimizi hayata geçirdik. Bu inisiyatifle birlikte Missafir Konsept evlerimizde enerji tasarruflu LED ampuller, geri dönüştürülmüş tuvalet kağıdı, A+ enerji serisi beyaz eşyalar ve ağırlıklı olarak yerli üreticiden tedarik edilmiş mobilya ve eşyalar kullanıyoruz. Ayrıca evlerimizde plastik atığı en aza indirmek için tekrar kullanılabilir ürünler seçmeye özen gösteriyoruz. Better Homes for Better Future inisiyatifimiz doğrultusunda daha fazla uygulama gerçekleştirmeyi ve uzun dönemli projelere yatırım yapmayı hedefliyoruz.

Missafir Kedi Evleri (Missafir Homes for Paws)

Missafir olarak Türkiye’nin pek çok noktasında kapılarımızı konforlu bir yuva arayanlara açmayı görev edinmiştik. Bu görevi sokakta yaşayan patili dostlarımızı da kapsayacak şekilde genişlettik ve Missafir Kedi Evleri projesini İstanbul’un çeşitli noktalarında hayata geçirdik. Sokaktaki dostlarımıza ev sahipliği yapan minik Missafir evlerimize yakın zamanda yenilerini eklemeyi, projemizi daha da genişleterek sosyal sorumluluk anlamında startup dünyasında ilham veren bir örnek olmayı amaçlıyoruz.

Hikayemize katıl
İstanbul’un en genç ve inovatif teknoloji ekibinin bir parçası olmak için uygun pozisyonlara göz atabilirsiniz!

Compare listings

Karşılaştırmak