[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][houzez-space height=”100″][vc_column_text]

Personal Adayı Aydınlatma Metni

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

MSFR Teknoloji ve Danışmanlık Anonim Şirketi (“Missafir”) olarak kişisel verilerinizi önemsiyoruz. Kişisel verilerinizin korunması ve kişisel verilerin korunması mevzuatına uygun davranmaya özen gösteriyoruz.

İş başvurunuzu yapmadan önce lütfen aşağıda yer alan bilgilendirme metnini okuyunuz.

Adınız, soyadınız, iletişim bilgileriniz, eğitim durumunuz, mesleki deneyiminiz gibi kişisel verileriniz ile özgeçmişiniz veya üst yazınızda yer verdiğiniz diğer kişisel verilerinizi tarafımıza yapmış olduğunuz iş başvuruları sırasında elde etmekteyiz.

Kişisel verilerinizi, Missafir’in işe alım süreçlerini yürütmek, tarafınızla iletişime geçmek ve iş görüşmelerini organize etmek amacıyla işlemekteyiz. Kişisel verilerinizi Türkiye içinde veya dışında herhangi bir üçüncü kişiye aktarmamaktayız. Kişisel verileriniz, başvurduğunuz pozisyona bağlı olarak bir yıldan iki yıla kadar saklanacak ve bu sürelerin tamamlanmasının ardından silinecektir. Bu sebeple, daha sonra açılabilecek yeni pozisyonlar için özgeçmişinizi yeniden iletmeniz önem taşımaktadır.

Kişisel verilerinizin işlenmesine yönelik olarak aşağıdaki haklara sahip olduğunuzu belirtmek isteriz:

İşbu bilgilendirme metnine ilişkin sorularınız veya yukarıda belirtilen haklarınıza ilişkin talepleriniz için bize [email protected] adresi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Tarafınıza, otuz günü aşmamak kaydıyla mümkün olan en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Gizlilik politikamız hakkında detaylı bilgiye tıklayarak ulaşabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]

Compare listings

Karşılaştırmak