Missafir’de Hayat

Missafir’in organizasyon kültürü eşitlik, adalet, kapsayıcılık ve çeşitlilik değerlerine dayanıyor. Missafirli yeteneklerin kendilerini gerçekleştirecekleri zemini ve pozitif atmosferi yaratacak çeşitli yan hak ve uygulamalar, işveren kimliğinin ayrılmaz bir parçası olarak benimseniyor.

Fırsat Eşitliği

Missafir çatısı altında bulunan tüm bireylerin sadece yetenekleri ve potansiyelleri doğrultusunda değerlendirilerek eş imkanlara sahip oldukları bir kariyer yolculuğu yaşamasını amaçlıyoruz. Bu doğrultuda öncelikli olarak, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri kapsamında belirlenen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ilkesini çekirdek değerlerimizden biri olarak konumlandırıyoruz.

Yeni Evcil Hayvan İzni (Pawternity Leave)

Missafir ailesinin her bireyi bizim için önemli. Bu sebeple yuvaya ihtiyacı olan bir hayvanı evlat edinen ekip arkadaşlarımızın hayatlarındaki bu güzel gelişmeyi kutlamak ve patili evlatlarıyla kurdukları yeni ailelerine zaman ayırabilmelerini sağlamak için Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. Pawternity Leave adını verdiğimiz yeni evcil hayvan izni sayesinde evcil hayvan evlat edinen Missafirliler 3 gün ücretli izin hakkından yararlanabilecek, böylece ailelerinin yeni üyelerinin alışma sürecinde onlarla daha fazla vakit geçirebilecek.

Kariyer Molası (Sabbatical Leave)

Missafirli her bireyin hayallerini gerçekleştirmeleri ve kendilerini geliştirmeleri için yarattığımız fırsatlar kapsamında, startup dünyasında pek görülmeyen Kariyer Molası (Sabbatical Leave) uygulamasını hayata geçirdik. Missafir’de uzun zaman çalışmış ve gerekli şartları sağlayan ekip arkadaşlarımız kişisel yolculuklarının bir sonraki adımını atmak ve gelişimlerine zaman ayırabilmek amacıyla kariyerlerine bir mola vermek için bu uygulamadan yararlanabiliyor.

Regl İzni

Missafir olarak çalışma hayatında regl sürecinin ne kadar sıkıntılı geçebileceğinin farkındayız. Bu sebeple uygulamaya soktuğumuz Regl İzni sayesinde çalışma arkadaşlarımız ayda 2 gün ofise gelmeden evden çalışabiliyor. Bu uygulamamızı çalışma ortamımızda fırsat eşitliği açısından önemli bir adım olarak görüyoruz.

Hikayemize katıl

İstanbul’un en genç ve inovatif teknoloji ekibinin bir parçası olmak için uygun pozisyonlara göz atabilirsiniz!

Compare listings

Karşılaştırmak