Kısa veya Orta Vadeli Kiralık Daire Arayışları

Kısa veya Orta Vadeli Kiralık Daire Arayışları

Bu yazımızı okuyorsanız siz de kiralık daire almak veya kiralamak için bir arayış içindesiniz. Ya ilanların içinde kayboldunuz ya da farklı bir bakış açısına ihtiyacınız var. Merak etmeyin, Missafir ekibimiz size destek olmak için burada!

İnsanlar yeni bir başlangıç yapmak için taşındıklarında veya ani iş değişikliği yaşadıklarında farklı şehirlerde kalmaları gerekebiliyor. Yabancı bir şehre gidildiğinde, kendisine ait bir yaşam alanı olmasa da onları yansıtan ve ev gibi hissedebilecekleri bir yuva arıyor bu kişiler. Bu yeni yaşam alanları, bazen kalıcı bir ev haline gelirken bazen de dönemlik veya geçiş süreçleri için bir çatı oluyor. Kısa veya uzun dönemli fark etmeksizin kiralık daire arayışları başlıyor. Siz de bu kişiler arasındaysanız okumaya devam edin!

Kiralık Daire Arayanlardan Mısınız?

eşyalı kiralık daire, bahçelievler kiralık daire, beylikdüzü kiralık daire, kiralık daire

Eğer iş yerinize yakın bir konumda yaşamayı seçerseniz bu hem uykunuzu hem de yaşam kalitenizi arttıracaktır, bizden söylemesi 😊 Böyle bir imkanınıza yoksa da toplu taşımaya yakın bir yerde oturarak zamanınızı en etkili şekilde kullanabilirsiniz. Örneğin ulaşım sağlanabildiği için Beylikdüzü kiralık daire açısından iyi bir konum olabilir.  Unutmayın, özellikle İstanbul gibi büyük bir şehre taşınacaksanız trafik çok önemli. Şehre yabancı olduğunuz için hayatınızı düzene sokana kadar, eşyalı kiralık daire aramanız sizin için daha uygun olacaktır. Ayrıca İstanbul’un eski yapısına ve yaşamına tanık olmak istiyorsanız Bahçelievler kiralık daire için bir farklılık olabilir.

Öncelikle biraz sakin olun ve derin bir nefes alın. Kendiniz için en güzel yaşam alanını bulmak kolay değil. Kiralık daire aramanın çok zorlu bir süreç olduğunun farkındayız. Ancak Missafir ekibimizle iletişime geçerseniz bu süreci sizin için daha kolay bir hale getirebiliriz. İstediğiniz standartlarda ve şartlarınıza uygun, kısa veya orta vadeli bir ev için size yardımcı olacağız.

Resmi tatiller ve hafta sonu dahil, her türlü destek için Missafir’e ulaşabilirsiniz. Biz hem ev sahibi hem de misafirler için her an iletişim desteği sağlıyoruz. Missafir ekibi, 7/24 yanınızda!

Yoksa Kiralık Daire İçin İlan Mı Vereceksiniz?

eşyalı kiralık daire, bahçelievler kiralık daire, beylikdüzü kiralık daire, kiralık daire

Eğer mevcut dairelerinizi kiralamak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız adım adım her şeyi yaparak bu süreci yönetebilirsiniz. Öncelikle evinizin konumunu ve koşullarını düşünerek, çevre kira analizi yaptıktan sonra bir kira bütçesi belirleyebilirsiniz. Bu analizi yapmanız çok önemli, çünkü çok yüksek fiyatlar sebebiyle rakipleriniz sizden daha çok tercih edilebilir.

Evinizin fotoğraflarını profesyonel bir şekilde çekim ile ilanınız için hazırladıktan sonra, bu ilanı seçtiğiniz platformlarda paylaşabilirsiniz. Hangi platformlarda paylaşmalıyım diye soracak olursanız, bu kiralama süresine ve sizin tercihlerinize kalmış bir şey.

Evinizin kiralanması için ilanınızın Airbnb gibi ev kiralama platformlarında sürekli aktif olması gerekmektedir. Gerekli bilgileri açık ve net olarak verdiğiniz bu ilanınızın aktifliği sağlayabildiğiniz sürece, kiralık daire aramalarında daha ön sıralarda çıkacaksınız.

Tüm bu süreçler ile uğraşmak yerine, kiralama işini profesyonel kişilerinin eline bırakmak istiyorsanız biz sizin için buradayız. Yukarıda anlattıklarımızı ve çok daha fazlasını gerçekleştirerek hem ek gelir elde etmenizi sağlıyor hem de misafirleriniz için en konforlu yaşam alanlarını oluşturuyoruz.

Şimdi siz de evimi kiraya vermek istiyorum diyorsanız, hemen ‘Teklif Al’ sayfamızdaki formu doldurarak, evinizden ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz!

 

 

img

admin

  Benzer Haberler

  Evimi Nasıl Kiraya Verebilirim ?

  Düzenli bir gelir kaynağının olmasını isteyen insanların ilk başvurdukları yöntem ev...

  Okumaya Devam..
  - Miraç Alagaş

  Airbnb İstanbul Evlerine Farklı Bir Bakış Açısı Getirdi

  Airbnb İstanbul evlerinde konaklamak sıra dışı bir deneyim olmakla beraber mükemmel hizmet ve...

  Okumaya Devam..
  - Miraç Alagaş

  Misafir Olmak: Uzun Yaşamanın Formülü

  Dünyanın neresine giderseniz gidin misafir ağırlamanın farklı da olsa  gelenekselleşmiş...

  Okumaya Devam..
  - Miraç Alagaş

  0 thoughts on “Kısa veya Orta Vadeli Kiralık Daire Arayışları”

  • Kiralık Evler İçin Tam Zamanı, Fırsatları Kaçırmayın! – Missafir

   Mart 4, 2019, 1:55 pm

   […] sebep için tercih ediliyor, insanların neden ev kiraladığını daha detaylı öğrenmek için bu linke tıklayarak konuyla ilgili yazımızı da […]

   Cevapla
  • Begüm

   Mart 7, 2019, 10:03 pm

   Teşekkürler. Hangi bölgelerde hizmet veriyorsunuz?

   Cevapla

  Yazıya yorum yapın