Ev Yaşamı ve İnsana Dair

Ev Yaşamı ve İnsana Dair

Ev ev ev… Yazması ve söylemesi ne kolay bir kelime. Oysaki hayatımızdaki yeri ve değeri bundan çok daha büyük. Bir bebek ‘Evine hoş geldin’ süslemeleriyle açar dünyaya gözlerini. Düşününce Dünya da evimiz değil midir bizim?

İnsanlar varoluşlarından itibaren kendilerini koruma iç güdüsüyle mağaralarda yaşamışlardır. Kimi zaman güvenli bir sığınak kimi zamansa ısınacak bir alan. Tabi insanız bu kadarla kalır mıyız hiç? Kendimizi oraya ait hissetmek için başlıyoruz mağaranın duvarlarına resimler çizmeye. Sadece insanlar değil tüm canlıların evleri var aslında. Etrafınıza bir bakın, hangi canlı bir yeri sahiplenmiyor ki? Ve başlıyor sonra kendini oraya ait hissetmek için kendinden izler bırakmaya.

Aradan geçen onca zamana rağmen insan olarak hala o dört duvarımızı renklendirip kendimizden birer parça bırakmak istiyoruz. Ve biliyoruz ki orası bizim için çok değerli, çok özel… Duvarlardan laf açılmışken ev dekorasyon ipuçları için tık tık.

Dünya’daki En Değerli Ev

Ev ilanları, ev ürünleri, ev, missafir, ev dekorasyon

Evinizi bu kadar özel yapan nedir peki? Dünya’da milyarlarca evin içinden en değerlisi ve en güzeli neden sizinki? Çünkü içinde siz varsınız ve biliyoruz ki çok değerlisiniz 😊 Size sadece ev dekorasyonu hakkında değil evinizde huzurlu hissetmeniz için de bazı ipuçları vermek istiyoruz. Özellikle yeni taşındıysanız sizin için bu alışma sürecini kolaylaştırmak ve yeni yaşam alanınıza ısınmanızı sağlayacak önerilerde bulunacağız.

Öncelikle ev ürünleri için en sevdiğiniz vazoyu, tabloyu veya bir avizeyi kullanabilirsiniz. Böylece o odaya her girdiğinizde kendinizi göreceksiniz. Bir hayal edin duvarlar en sevdiğiniz renklerde boyanmış, hatta o duvarları kendiniz boyayarak evinizin taşına tozuna karışabilirsiniz. O duvarlara en özel anılarınızın veya en sevdiklerinizin fotoğraflarını da koydunuz mu artık o evde kocaman bir hayat başlayacak.

Doğamız gereği hayatımızda ve evimizde hep bir ses ararız. Kim bilir belki de bu huzurlu evinizin sizden başka sahipleri de vardır. Bu ev sahibi belki balıklarınız belki de günaydın gülücükleri vereceğiniz bir bitki olabilir. Sessizlik diye bir şey yoktur zaten, olsa olsa kendimizi dinleyip kendimizle konuştuğumuz zamanlardır onlar. Unutmayın asla yalnız değilsiniz, kendi varlığınız o kadar değerli ki bir evi doldurmak için aslında kendinizden başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok.

Missafir ile Misafirleriniz olsun ister misiniz?

ev, ev ilanları, ev ürünleri, ev dekorasyon, missafir

Herkes için evi çok değerlidir. İş veya seyahat amaçlı kısa dönemli ev ilanları araştıranlar da tam bu sebeplerle kalacak yer olarak otel yerine evde kalmak istiyor. Konaklayacakları ev aynı kendi evleri gibi değerli ve sevilen bir ev olmalı. Siz de evinizi ona iyi bakacak ve aynı sizin gibi değer verecek kişiler için kiralamak ister misiniz?

Şimdi, siz de evimi kiraya vermek istiyorum diyorsanız, hemen ‘Teklif Al’ sayfamızdaki formu doldurarak, evinizden ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz!

Süreç içinde, resmi tatiller ve hafta sonu dahil, her türlü destek için Missafir ile iletişime geçebilirsiniz. Missafir ekibi olarak, tüm sorularınız için her zaman buradayız, Missafir 7/24 yanınızda!

 

img

admin

  Benzer Haberler

  Evimi Nasıl Kiraya Verebilirim ?

  Düzenli bir gelir kaynağının olmasını isteyen insanların ilk başvurdukları yöntem ev...

  Okumaya Devam..
  - Miraç Alagaş

  Airbnb İstanbul Evlerine Farklı Bir Bakış Açısı Getirdi

  Airbnb İstanbul evlerinde konaklamak sıra dışı bir deneyim olmakla beraber mükemmel hizmet ve...

  Okumaya Devam..
  - Miraç Alagaş

  Misafir Olmak: Uzun Yaşamanın Formülü

  Dünyanın neresine giderseniz gidin misafir ağırlamanın farklı da olsa  gelenekselleşmiş...

  Okumaya Devam..
  - Miraç Alagaş

  Yazıya yorum yapın