Ev Dekorasyon için Küçük İpuçları

Ev Dekorasyon için Küçük İpuçları

Bugün sadece ev sahiplerinin değil evini seven ve güzelleştirmek isteyen herkesin ilgisini çekecek bir yazıyla karşınızdayız. Dört duvardan ibaret olmayan yaşam alanınızı küçük dokunuşlarla değiştirmek isteyebilirsiniz. Veya yeni bir sayfa açmak için her şeye sil baştan başlamayı da tercih edebilirsiniz. Ev dekorasyon için böyle bir karar aldıysanız hiç zaman kaybetmeyin ve hemen kolları sıvayın!

Yaşam alanımız olan evler aslında bizi yansıtır, her bir köşesinde bizden birer parça taşırlar. En çok huzur bulduğumuz, belki de kendimizi bulduğumuz yerdir evimiz. Bu sebeple evimize dair her şeyin en güzeli olmasını isteriz ve evimizin her bir taşı için emek veririz. İşte tüm bu çabaların sonucudur o dört duvarı sadece duvar olmaktan çıkaran.

Bu sürecin çok zor olduğunun farkındayız ve bu yazımızla size biraz da olsa yardımcı olmak, diğer bir deyişle o taşın altına biz de elimizi koymak istiyoruz. Size katkıda bulunabilecek ve mutlu edebilecek bir fikir önerisinde bulunabileceksek ne mutlu bize!

Küçük dokunuşlar mı yoksa büyük bir değişim mi?

missafir ev dekorasyon dizayn ev dekorasyon fikirleri

Küçük dokunuşlar ile ev dekorasyon hakkında büyük yenilikler yapılabileceğine inanmıyor musunuz? Vereceğimiz ipuçları sayesinde değişim yaratmak sizin elinizde!

Öncelikle ev dekorasyonunuzda uygulayacağınız küçük değişikler için kendinize belirli alanlar belirlemeniz gerekiyor. Bu alanları bütçe ve aciliyetine göre yapabilirsiniz. Örneğin evinizin karanlık olmasından şikayetçiyseniz seçeceğiniz bir avize veya aydınlatma sistemi ile hem aydınlık bir ortam yaratmış olursunuz hem de ev dekorasyonuna bir yenilik katarsınız. Bunun yanı sıra, alacağınız bir cam sehpa da ışığı yansıtmasından dolayı evinizi aydınlık gösterecek ve zarifliğiyle evinizde bir fark yaratacaktır.

Ev dekorasyon için kullanılan eşyaların minimal tutulması ise hem göz yoran kalabalığı engelleyerek evinizi ferahlatacak hem de mobilyalarınızla uyumu bir ahenk yaratacaktır. Minimal olmaktan bahsetmişken küçük bir bitkiyi de evinizden eksik etmemenizi öneriyoruz. Bu bitki sayesinde, evinizin havasını temizlerken salonunuzda şık bir görünüme de kavuşabilirsiniz.

Eğer ben büyük değişikliklerin insanıyım diyorsanız, zemini değiştirerek evinizi baştan yaratabilirsiniz. Unutmayın ki, duvarların ve zeminin değiştirilmesi büyük bir yeniliktir ve iyi düşünülmelidir. Bu konuda bizim önerimiz ise canlı iki zıt rengi bir arada kullanarak evinizi enerjik bir mekana çevirmeniz. Enine çizgili duvar kağıtları ve perdelerin yüksekten asılmasının evi geniş göstermesi de bizim bonus önerilerimiz.

Missafir ile Ev Dekorasyon

missafir ev dekorasyon istanbul home dizayn

Eğer bizim takipçimizseniz, ev dekorasyon için ev sahiplerine sunduğumuz iç tasarım hizmetimizi duymuşsunuzdur. Duymadıysanız da hemen anlatalım!

Eviniz için bir yenilik yapmak istiyorsunuz ancak ev dekorasyon siteleri içinden çıkamıyor musunuz? Missafir ekibimiz, profesyonel iç tasarım hizmeti ile size en güzel ev dekorasyon fikirleri ve görselleri sunar. Evinizi kiralamadan önce yapacağınız değişiklik ve yenilikler ile kira gelirinizi arttırabilirsiniz. Fikir geliştirmek için ev dekorasyon instagram platformlarını takip edebilirsiniz.

Şimdi, siz de iç tasarım hizmetinden yararlanmak ve  evimi kiraya vermek istiyorum diyorsanız, hemen ‘Teklif Al’ sayfamızdaki formu doldurarak, evinizden ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz!

 

 

img

admin

  Benzer Haberler

  Evimi Nasıl Kiraya Verebilirim ?

  Düzenli bir gelir kaynağının olmasını isteyen insanların ilk başvurdukları yöntem ev...

  Okumaya Devam..
  - Miraç Alagaş

  Airbnb İstanbul Evlerine Farklı Bir Bakış Açısı Getirdi

  Airbnb İstanbul evlerinde konaklamak sıra dışı bir deneyim olmakla beraber mükemmel hizmet ve...

  Okumaya Devam..
  - Miraç Alagaş

  Misafir Olmak: Uzun Yaşamanın Formülü

  Dünyanın neresine giderseniz gidin misafir ağırlamanın farklı da olsa  gelenekselleşmiş...

  Okumaya Devam..
  - Miraç Alagaş

  Yazıya yorum yapın