Ev Dekorasyon için Küçük İpuçları

Ev Dekorasyon için Küçük İpuçları

Bugün sadece ev sahiplerinin değil evini seven ve güzelleştirmek isteyen herkesin ilgisini çekecek bir yazıyla karşınızdayız. Dört duvardan ibaret olmayan yaşam alanınızı küçük dokunuşlarla değiştirmek isteyebilirsiniz. Veya yeni bir sayfa açmak için her şeye sil baştan başlamayı da tercih edebilirsiniz. Ev dekorasyon için böyle bir karar aldıysanız hiç zaman kaybetmeyin ve hemen kolları sıvayın!

Yaşam alanımız olan evler aslında bizi yansıtır, her bir köşesinde bizden birer parça taşırlar. En çok huzur bulduğumuz, belki de kendimizi bulduğumuz yerdir evimiz. Bu sebeple evimize dair her şeyin en güzeli olmasını isteriz ve evimizin her bir taşı için emek veririz. İşte tüm bu çabaların sonucudur o dört duvarı sadece duvar olmaktan çıkaran.

Bu sürecin çok zor olduğunun farkındayız ve bu yazımızla size biraz da olsa yardımcı olmak, diğer bir deyişle o taşın altına biz de elimizi koymak istiyoruz. Size katkıda bulunabilecek ve mutlu edebilecek bir fikir önerisinde bulunabileceksek ne mutlu bize!

Küçük Dokunuşlar : Büyük Değişim

missafir ev dekorasyon dizayn ev dekorasyon fikirleri

Küçük dokunuşlar ile ev dekorasyon hakkında büyük yenilikler yapılabileceğine inanmıyor musunuz? Vereceğimiz ipuçları sayesinde ev dekorasyonunda değişim yaratmak sizin elinizde!

Muhteşem bir ev size gökyüzü gibi hissettirebilir. Eski yolla ilgileniyorsanız, birçok seçenek sizi bekliyor. Estetik açıdan çekici bir ev, sizin ya da başkaları için kesin bir rüya gibi görünmek zorunda değildir.

Parke zeminler, ev dekorasyon dünyasında hesaba katılması gereken bir güç haline geliyor. Evinizin etkileyici olmasını istiyorsanız, mühendislik parke döşemeyi düşünmelisiniz. Bu zeminler çağdaş ve aydınlık görünür. Ayrıca çirkin bir şekilde şişmeye karşı savunmasız değillerdir. Evinizin güzel ve taze görünmesini sağlamaya yardımcı olabilir.

Perdeler evinizin içeriden ve dışarıdan muhteşem görünmesini sağlar. Sizin için erişilebilir olan perde yenileme seçeneklere bakmalısınız. Her tarz ve renkte perdeler bulabilirsiniz. Roma tonları, panjurlar ve benzeri..  Pencerelerinizi “pop” haline getirebilecek tedavileri arayın.

Öncelikle ev dekorasyon için kendinize belirli alanlar belirlemeniz gerekiyor. Bu alanları bütçe ve zamana göre yapabilirsiniz. Örneğin evinizin karanlık olmasından şikayetçiyseniz seçeceğiniz bir avize veya aydınlatma sistemi ile hem aydınlık bir ortam yaratmış olursunuz hem de ev dekorasyonuna bir yenilik katarsınız. Bunun yanı sıra, alacağınız bir cam sehpa da ışığı yansıtmasından dolayı evinizi aydınlık gösterecek ve zarifliğiyle evinizde bir fark yaratacaktır.

Ev dekorasyon için kullanılan eşyaların minimal tutulması ise hem göz yoran kalabalığı engelleyerek evinizi ferahlatacak hem de mobilyalarınız ile uyumu bir ahenk yaratacaktır. Minimal olmaktan bahsetmişken küçük bir bitkiyi de evinizden eksik etmemenizi öneriyoruz. Bu bitki sayesinde, evinizin havasını temizlerken salonunuzda şık bir görünüme de kavuşabilirsiniz.

Eğer ben büyük değişikliklerin insanıyım diyorsanız, zemini değiştirerek evinizi baştan yaratabilirsiniz. Unutmayın ki, duvarların ve zeminin değiştirilmesi büyük bir yeniliktir ve iyi düşünülmelidir. Bu konuda bizim önerimiz ise canlı iki zıt rengi bir arada kullanarak evinizi enerjik bir mekana çevirmeniz. Enine çizgili duvar kağıtları ve perdelerin yüksekten asılmasının evi geniş göstermesi de bizim bonus önerilerimiz.

Missafir ile Ev Dekorasyon

missafir ev dekorasyon istanbul home dizayn

Eğer bizim takipçimiz iseniz, ev dekorasyon için ev sahiplerine sunduğumuz iç tasarım hizmetimizi duymuşsunuzdur. Duymadıysanız da hemen anlatalım!

Eviniz için bir yenilik yapmak istiyorsunuz ancak ev dekorasyon siteleri içinden çıkamıyor musunuz? Missafir ekibimiz, profesyonel iç tasarım hizmeti ile size en güzel ev dekorasyon fikirleri ve görselleri sunar. Evinizi kiralamadan önce yapacağınız değişiklik ve yenilikler ile kira gelirinizi arttırabilirsiniz. Fikir geliştirmek için ev dekorasyon instagram platformlarını takip edebilirsiniz.

Şimdi, siz de iç tasarım hizmetinden yararlanmak ve  evimi kısa dönem günlük kiraya vermek istiyorum diyorsanız, hemen ‘Teklif Al’ sayfamızdaki formu doldurarak, evinizden ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz!

 

 

img

Miraç Alagaş

  Benzer Haberler

  Booking – Ev ve Otel Kiralama Sistemi Hakkında Her Şey

  Booking – Nasıl Kullanılır? Ev ve Otel Kiralama Nasıl Yapılır? Bu bloğumuzda Booking...

  Okumaya Devam..
  - Yunus Emre Yüksel

  Villa Kiralama: Airbnb’nin Yeni Lüks Evler

  Airbnb ile Villa Kiralama Fırsatlarını Yakalayın Son zamanlarda Airbnb ile villa kiralama...

  Okumaya Devam..
  Miraç Alagaş
  - Miraç Alagaş

  Bayram Tatili için İstanbul’da Kalacaklara Öneriler

  Bayram tatili giderek yaklaşıyor. Kimileri kendini Ege kıyılarına kimileri ise yurt dışına...

  Okumaya Devam..
  Kübra Sezer
  - Kübra Sezer

  Yazıya yorum yapın