Airbnb İstanbul Taksim için Missafir Ekibimiz Size Yardımcı Olsun!

Airbnb İstanbul Taksim için Missafir Ekibimiz Size Yardımcı Olsun!

İstanbul gerek tarihi gerekse doğasının güzelliği sebebiyle en çok turist alan şehirlerden biridir. İstanbul’a gelen turistler soluğu genelde Taksim’de alıyor. Hem ulaşım kolaylığı hem de aradığınız her şeyi sunması açısında tercih edilen bir semt. Çeşitli restoran, müze ve alışveriş merkezi gibi imkanlar sebebiyle Taksim adeta gözde semtlerimizden biri olarak ön planda yer alıyor. Bu kadar tercih edilen bir yerleşim yeri olarak Taksimi inceledik. Ve sonuçlar şunu söylüyor ki Airbnb İstanbul Taksim için, en çok kullanılan ev kiralama platformlarından biri. Airbnb nedir diye merak ediyorsanız linke tık tık.

İnsanlar yaz kış demeden yeni güzellikler görmek amacıyla İstanbul’a akın ediyor desek yalan olmaz. Yüzyıllar öncesine tanıklık etmiş ihtişamlı binalar ve martı seslerinin eşliğinde alınan deniz havası adeta ruhumuza dokunuyor ve bizi alıp bambaşka bir zamana götürüyor. İstanbul Taksim’in bu kadar çok tercih edilmesinin bir diğer nedeni de kalabileceğiniz birçok otel ve evin, burada bulunması.

Peki en önemli sorulara gelirsek… Gideceğiniz yerleri gezerek keşfedeceksiniz ancak kalacağınız yeri önceden ayarlarken nelere dikkat etmelisiniz? Keyifle geçireceğiniz tatilinize başlarken ayarladığınız yer ile ilgili kötü bir sürprizle karşılaşmamak için neler yapmalısınız? Veya bir ev sahibi olarak, Taksim’de bulunan evlerinizi bu turistler için kiralayarak nasıl kazanç elde edebilirsiniz? Bu sorular gibi birçok endişeniz olduğunu biliyoruz, endişelenmenize gerek yok yazımızı okumaya devam edin!

En Çok Tercih Edilen Yerlerden Airbnb İstanbul Taksim, Beşiktaş ve Kadıköy

Airbnb İstanbul Taksim Missafir Airbnb Türkiye Airbnb İstanbul

Bir sürprizle karşılaşmamak için ilk olarak kalacağınız bölge ve yerleşim yerine karar vermelisiniz. Buna karar verirken gezmek ve gitmek istediğiniz mekanların yakınlığına göre karar vermenizi öneriyoruz. Örneğin tarihi yerleri ve müzeleri görmek istiyorsanız Taksim’de kalmanızı öneririz. Böyle bir amacınız varsa hemen Airbnb İstanbul Taksim aramalarına başlayabilirsiniz. Şu an Taksim’de, aktif olarak 1,854 kiralık Airbnb evi bulunmakta ve evlerin %60’a yakını dolu. Deniz havası almak ve huzur bulmak için Beşiktaş’ı; eğlenceli ve işlek bir yerde olmak istiyorsanız Kadıköy’ü tercih edebilirsiniz. Airbnb kullanarak kolayca ev veya otel bulabileceğiniz bu yerler, aynı zamanda ulaşım açısından da sizin için en ideal yerler olacaktır.

Kalacağınız yeri belirlerken, Airbnb İstanbul Beşiktaş veya Airbnb İstanbul Kadıköy araması yapmak için bu platformu kullanabilirsiniz. Airbnb kullanmanızın en iyi yanı, kendi belirlediğiniz standartlar ile beklentilerinize en uygun yeri bulmanızı sağlamaktır. Bu platform üzerinden evin detaylarını ve fotoğraflarını görebileceğiniz için son anda kötü bir sürpriz ile karşılaşma ihtimaliniz çok düşük. Ya da bu bölgelerdeki evinizi kiralayacaksanız, aynı şekilde evinizin özelliklerini ve konuklarınızdan beklentilerinizi açıkça ifade etmeniz çok önemlidir.

Peki Missafir Ekibi Olarak Biz Bu Süreci Nasıl Kolaylaştırıyoruz?

Airbnb İstanbul Taksim Missafir Airbnb Türkiye Airbnb İstanbul

Öncelikle bu standartların belirlenme sürecinde, iki tarafın da mağdur olmaması için bazı kriterlere çok özen gösteriyoruz. Profesyonel bir ekip ile çalışarak, evlerin en iyi şekilde fotoğraflanmasını sağlıyoruz. Ayrıca evin iyileştirilebilmesi amacıyla iç dizayn hizmeti sunarak yaşam alanlarına yenilik getiriyoruz. Misafirin giriş ve çıkışlarında ise gerekli temizlik ve linen değişimi hizmetimizle 5 yıldızlı otel konforu sağlamayı amaçlıyoruz.

Tüm bu süreç içinde en önem verdiğimiz noktalardan biri de iletişim. Ev sahibi ve konuklarla sürekli iletişim halinde kaldığımız için, olası bir problemin olmasını engelleyerek herkesin keyfini çıkaracağı bir Airbnb deneyimi yaşamasını istiyoruz.

Süreç içinde, resmi tatiller ve hafta sonu dahil, her türlü destek için Missafir ile iletişime geçebilirsiniz. Missafir ekibi olarak, Airbnb İstanbul iletişim desteği ve tüm sorularınız için her zaman buradayız, Missafir 7/24 yanınızda!

Şimdi, siz de Airbnb ile evimi kiraya vermek istiyorum diyorsanız, hemen ‘Teklif Al’ sayfamızdaki formu doldurarak, evinizden ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz!

img

admin

  Benzer Haberler

  Airbnb Süper Ev Sahibi Nedir? Nasıl Olunur? : Airbnb Türkiye

  Kısa dönemli ev kiralama sitelerine her ay binlerce ev sahibi veya kullanıcı kaydolmaktadır....

  Okumaya Devam..
  - admin

  Bayram Tatili için İstanbul’da Kalacaklara Öneriler

  Bayram tatili giderek yaklaşıyor. Kimileri kendini Ege kıyılarına kimileri ise yurt dışına...

  Okumaya Devam..
  - admin

  Kiralık Daire Bulmanın Püf Noktaları Nedir?

  Gelişmekte olan gayrimenkul sektörünün getirdiği rekabet ile birlikte, insanlar evlerini...

  Okumaya Devam..
  - admin

  Yazıya yorum yapın