Airbnb İstanbul Evlerine Farklı Bir Bakış Açısı Getirdi

Airbnb İstanbul Evlerine Farklı Bir Bakış Açısı Getirdi

Airbnb İstanbul evlerinde konaklamak sıra dışı bir deneyim olmakla beraber mükemmel hizmet ve bütçenize uygun bir tatil imkanı sunar. Tatilinizde konaklama için Airbnb kullanmak istiyorsanız, ilk önce bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Airbnb İstanbul’un her yerinde

Airbnb, internet üzerinden evinizi kiralayabildiğiniz ya da kısa/orta vadeli konaklayabileceğiniz evler bulmak için çok kullanışlı bir platform. Kiralık ev arıyorsanız İstanbul’un her köşesinde ev bulmanız mümkün.  Bu evleri, kalacağınız kişi sayısına, konumuna, bütçenize ve daha bir çok isteğinize göre seçebiliyorsunuz.

Örnek verecek olursak İstanbul’un en popüler semtlerinden biri olan Kadıköy, eğlence mekanlarının ve gezilip görülecek yerlerin çok olduğu bir semttir. Kadıköy’ün özellikle merkezinde oturmak istiyorsanız, kiralık veya satılık ev bulmanız çok zor ama Airbnb İstanbul üzerinden birçok günlük kiralık daire bulabilirsiniz.

airbnb istanbul airbnb plus missafirturkey

Airbnb İstanbul da neden tercih ediliyor ?

Herkesin bu platformu tercih etmesinin sebebi aslında çok basit. Eğer bir eviniz var ve bu evden maksimum kazanç sağlamak istiyorsanız sabit bir gelirden ziyade günlük fiyatlandırarak verebileceğiniz  bir ev gelirinizi birkaç katına çıkaracaktır. Ya da kısa süreliğine ev kiralamak isteyen birisiyseniz, temiz ve rahat diye otellerde kalmayı tercih etmek yerine temiz,rahat, kendinizi evinizde hissedeceğiniz hem de otellerden çok daha ucuz olan bu evler ilginizi çekecektir tabi ki.

airbnb istanbul airbnb plus missafirturkey

Peki, kısa süre için kalacağınız bir evden beklentileriniz nelerdir? 

Kısa süreli şehir dışı seyahatlerinizde ya da gezmek, görmek, tatil yapmak için kalacağınız yerleri neye göre belirliyorsunuz ? Tabi ki, arzu edeceğiniz ilk şey temizlik. Kalacağınız yerin olmazsa olmaz ilk şartı bu olacaktır büyük ihtimalle. Diğer koşulların ise önceliği kişinden kişiye değişebilir ama genel olarak herkesin istediği ortak koşullar şunlardır : Kalacağınız yerin gideceğiniz yere olan konumu, konaklayacağınız yerin fiyatı, rahatlığı, internet bağlantısı ve daha bir çok şey.

Teknolojinin gelişmesiyle çeşitlilik arttı ve bu çeşitlilik insanları farklılaşmaya zorladı ve bu farklılaşma sayesinde de kişiye özel hizmet imkanları gelişti. Bu sayede tercih edebileceğimiz birçok seçenek ortaya çıktı. Artık, ev ortamında kalabileceğiniz, istediğiniz şekilde karşılanacağınız, bütün isteklerinizi karşılayan, bütçenize uygun evler bulunmakta.  Hatta 5 yıldız bir otel konforunda olan, Airbnb plus onaylı evler bile var. Bu evler, kişisel karakteri olan özel tasarlanmış, her isteğinizi karşılayan ve puanı 4.8 den yüksek olan ev sahiplerini kapsar. Eğer bu evlerde kalmak istiyorsanız yukarıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz ama benim evim de plus bir ev olsun ve daha fazla gelir elde etmeyi hedefliyorsanız size yardımcı olabiliriz. Missafir’in iç tasarım ekibine evinizi bırakabilirsiniz. Sizin için en uygun ve en ideal tasarımlarla, kolay ve hızlı bir şekilde istediğinizi gerçekleştireceklerdir

img

Miraç Alagaş

  Benzer Haberler

  Airbnb Süper Ev Sahibi Nedir? Nasıl Olunur? : Airbnb Türkiye

  Kısa dönemli ev kiralama sitelerine her ay binlerce ev sahibi veya kullanıcı kaydolmaktadır....

  Okumaya Devam..
  - admin

  Bayram Tatili için İstanbul’da Kalacaklara Öneriler

  Bayram tatili giderek yaklaşıyor. Kimileri kendini Ege kıyılarına kimileri ise yurt dışına...

  Okumaya Devam..
  - admin

  Kiralık Daire Bulmanın Püf Noktaları Nedir?

  Gelişmekte olan gayrimenkul sektörünün getirdiği rekabet ile birlikte, insanlar evlerini...

  Okumaya Devam..
  - admin

  Yazıya yorum yapın