Airbnb İndirim Kodu ve Airbnb Kupon ile Fırsatları Yakalayın

Airbnb İndirim Kodu ve Airbnb Kupon ile Fırsatları Yakalayın

Airbnb İndirim Kodu ve Kupon ile Gezinizi Ucuzlatın

Airbnb indirim kodu hakkında çok fazla bilgi olduğunun ve kafanızın karıştığının farkındayız.  Airbnb hediye kodunu genelde Airbnb’yi çok sık kullanan ev sahipleri bilir. Bu yüzden bizlerin kafasında soru işareti olması çok normal. Bu yazımızda Airbnb kupon kodu nedir ve Airbnb hediye kartı ile arasında ne fark vardır gibi konulara değinerek tüm sorularınıza açıklık getireceğiz. Yazımıza başlamadan önce  eğer Airbnb hakkında fikriniz yok ise, bilgi almak için “Airbnb” blogumuzu inceleyebilirsiniz.

Airbnb kullanarak konaklayan veya evini kiralayan kişilerin sayısı günden güne artmakta. Bu artışın sebeplerinden biri de Airbnb’nin iki taraf için de sunduğu çeşitli fırsatlar olabilir. Airbnb kuponlarınız sayesinde, toplamda 5.000 USD limitine kadar Airbnb indirim kodu indirimi kazanma şansınız var. Yazımızı dikkatli okuyarak gerekli adımları takip ederseniz siz de bu şanslı kişilerden biri olabilirsiniz!

Airbnb İndirim Kodu İle Hem Arkadaşınız Hem Siz Kazanın

Arkadaşınıza göndereceğiniz davet kodu linki ile ona ilk seyahati için Airbnb 130 TL Airbnb kupon hediye edebilirsiniz. Arkadaşınız sizin gönderdiğiniz link ile kaydolduğunda, en az 250 TL tutarındaki seyahatinde bu krediyi kazanır. Ve seyahatini tamamladığında, sizin hesabınıza da 65 TL kredi hediye tanımlanır.

Eğer hediye kredileriniz hesabınızda gözükmüyorsa bu durum arkadaşınız seyahatini henüz tamamlamadığını veya rezervasyonunun uygun olmadığını göstermektedir. Kredileriniz hesabınıza otomatik olarak yüklendiğinde ise bir sonraki seyahatiniz için ödeme yaparken ödemeler sayfasından kredilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

Airbnb indirim kodu Airbnb hediye kartı Airbnb ev sahibi

 

Airbnb indirim kodu ile fırsatlar bu kadarla da sınırlı değil, sıkı durun! Davet gönderdiğiniz kişi uygun seyahatini tamamladığında size hediye kredi geleceğinden bahsetmiştik. Bunun dışında, arkadaşınız ev sahibi olarak oluşturduğu ilk rezervasyonu tamamladığında da sizin hesabınıza krediler gelecek. Arkadaşınızın misafir veya ev sahibi olarak oluşturduğu rezervasyon çeşitleri farklı olduğu için, kazandığınız tutarlar da farklı olacaktır.

Kazandığınız tutarlar farklı olsa bile en önemli ortak noktaları, ikisinin de geçerlilik süresinin 1 yıl olmasıdır. Bu krediler, geçmiş rezervasyonlarda veya hali hazırda onaylanmış rezervasyonlarınız için kullanılamazlar, sadece ileride yapacağınız seyahatleriniz için geçerlidirler. Ayrıca, tek bir seferde hem kredi hem de kupon kodu kullanamazsınız. Kuponlarınız size özel oldukları için devredilemezler.

Diğer soru işaretlerinden biri de Airbnb hediye kartı. Airbnb hediye kartı ve Airbnb kupon farklı kategorilerdir. Örneğin deneyimi hediye kartıyla satın alabilirken, bu işlem için kupon kodlarınızı kullanamazsınız.

Airbnb Kupon Hangi Durumlarda İptal olur?

Seyahat kredinizi kullanarak oluşturduğunuz bir rezervasyonu iptal ederseniz, kredileriniz yeniden kullanılamaz. Bu yüzden, kredilerinizi kullanarak rezervasyon yaparken bu noktayı unutmamanızı öneririz.

Diğer taraftan, kupon kodu kullanarak yaptığınız rezervasyonunuz Airbnb ev sahibi tarafından iptal edilirse, kuponunuzu tekrardan kullanabilirsiniz.

Airbnb indirim kodu Airbnb 130 tl indirim Missafir

Kredi Kazanmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Kredi kazanmak için bir arkadaşınızın davet bağlantısıyla Airbnb girişinizi yapmalısınız. Burada önemli nokta olarak, bu kodu kullanarak kaydolacak kişinin daha önceden kullandığı bir Airbnb hesabının olmaması gerekir. Siz de Airbnb indirim kodu ile kayıt olmak istiyorsanız buraya tıklayarak indirimden faydalanabilirsiniz.

Size güzel bir haberimiz daha var. Airbnb indirim kodu dışında, Missafir’in sizlere özel davet et-kazan indirimiyle çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi için sitemizi incelemeyi unutmayın.

Şimdi, siz de tüm bu indirimlerden faydalanmak ve Airbnb ile evimi kısa süreli kiraya vermek istiyorum diyorsanız, hemen ‘Teklif Al’ sayfamızdaki  formu doldurarak, evinizden ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz!

img

Miraç Alagaş

  Benzer Haberler

  Airbnb : Yeni Nesil Ev Otelciliği – Airbnb Hakkında Her Şey

  Airbnb ile Ev Otelciliği A'dan Z'ye Her şey Airbnb hakkında bir şeyler duyduysanız, ancak...

  Okumaya Devam..
  - Yunus Emre Yüksel

  Airbnb Süper Ev Sahibi: Nedir? Nasıl Olunur?

  Airbnb Süper Ev Sahibi Olmak İçin Yapmanız Gerekenler Kısa dönemli ev kiralama sitesine her...

  Okumaya Devam..
  Yunus Emre Yuksel
  - Yunus Emre Yuksel

  Aırbnb: Gelecekte Neler Bekleniyor?

  Aırbnb Gelecekte Neler Olacak Son yıllarda  Airbnb Türkiye pazarına girişiyle evlerimizi...

  Okumaya Devam..
  Miraç Alagaş
  - Miraç Alagaş

  Yazıya yorum yapın