Airbnb İndirim Kodu ile Fırsatları Yakalayın

Airbnb İndirim Kodu ile Fırsatları Yakalayın

Airbnb indirim kodu hakkında çok fazla bilgi olduğunun ve kafanızın karıştığının farkındayız. Bu yazımızda Airbnb kupon kodu nedir ve Airbnb hediye kartı ile Airbnb indirim kodu arasında ne fark vardır gibi konulara değinerek tüm sorularınıza açıklık getireceğiz.

Airbnb kullanarak konaklayan veya evini kiralayan kişilerin sayısı günden güne artmakta. Bu artışın sebeplerinden biri de Airbnb’nin iki taraf için de sunduğu çeşitli fırsatlar olabilir. Airbnb kuponlarınız sayesinde, toplamda 5.000 USD limitine kadar Airbnb indirim kodu indirimi kazanma şansınız var. Yazımızı dikkatli okuyarak gerekli adımları takip ederseniz siz de bu şanslı kişilerden biri olabilirsiniz!

Airbnb İndirim Kodu İle Hem Arkadaşınız Hem Siz Kazanın

Arkadaşınıza göndereceğiniz davet kodu linki ile ona ilk seyahati için Airbnb 130 TL indirim fırsatı hediye edebilirsiniz. Arkadaşınız sizin gönderdiğiniz link ile kaydolduğunda, en az 250 TL tutarındaki seyahatinde bu krediyi kazanır. Ve seyahatini tamamladığında, sizin hesabınıza da 65 TL kredi hediye tanımlanır.

Eğer hediye kredileriniz hesabınızda gözükmüyorsa bu durum arkadaşınız seyahatini henüz tamamlamadığını veya rezervasyonunun uygun olmadığını göstermektedir. Kredileriniz hesabınıza otomatik olarak yüklendiğinde ise bir sonraki seyahatiniz için ödeme yaparken ödemeler sayfasından kredilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

Airbnb indirim kodu Airbnb hediye kartı Airbnb ev sahibi

 

Airbnb indirim kodu ile fırsatlar bu kadarla da sınırlı değil, sıkı durun! Davet gönderdiğiniz kişi uygun seyahatini tamamladığında size hediye kredi geleceğinden bahsetmiştik. Bunun dışında, arkadaşınız ev sahibi olarak oluşturduğu ilk rezervasyonu tamamladığında da sizin hesabınıza krediler gelecek. Arkadaşınızın misafir veya ev sahibi olarak oluşturduğu rezervasyon çeşitleri farklı olduğu için, kazandığınız tutarlar da farklı olacaktır.

Kazandığınız tutarlar farklı olsa bile en önemli ortak noktaları, ikisinin de geçerlilik süresinin 1 yıl olmasıdır. Bu krediler, geçmiş rezervasyonlarda veya hali hazırda onaylanmış rezervasyonlarınız için kullanılamazlar, sadece ileride yapacağınız seyahatleriniz için geçerlidirler. Ayrıca, tek bir seferde hem kredi hem de kupon kodu kullanamazsınız. Kuponlarınız size özel oldukları için devredilemezler.

Diğer soru işaretlerinden biri de Airbnb hediye kartı. Airbnb hediye kartı ve Airbnb kupon kodu farklı kategorilerdir. Örneğin deneyimi hediye kartıyla satın alabilirken, bu işlem için kupon kodlarınızı kullanamazsınız.

Airbnb Kuponum Hangi Durumlarda İptal olur?

Seyahat kredinizi kullanarak oluşturduğunuz bir rezervasyonu iptal ederseniz, kredileriniz yeniden kullanılamaz. Bu yüzden, kredilerinizi kullanarak rezervasyon yaparken bu noktayı unutmamanızı öneririz.

Diğer taraftan, kupon kodu kullanarak yaptığınız rezervasyonunuz ev sahibi tarafından iptal edilirse, kuponunuzu tekrardan kullanabilirsiniz.

Airbnb indirim kodu Airbnb 130 tl indirim Missafir

Kredi Kazanmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Kredi kazanmak için bir arkadaşınızın davet bağlantısıyla Airbnb girişinizi yapmalısınız. Burada önemli nokta olarak, bu kodu kullanarak kaydolacak kişinin daha önceden kullandığı bir Airbnb hesabının olmaması gerekir. Siz de Airbnb indirim kodu ile kayıt olmak istiyorsanız buraya tıklayarak indirimden faydalanabilirsiniz.

Size güzel bir haberimiz daha var. Airbnb indirim kodu dışında, Missafir’in sizlere özel davet et-kazan indirimiyle çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi için sitemizi incelemeyi unutmayın.

Şimdi, siz de tüm bu indirimlerden faydalanmak ve Airbnb ile evimi kiraya vermek istiyorum diyorsanız, hemen ‘Teklif Al’ sayfamızdaki  formu doldurarak, evinizden ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz!

img

admin

  Benzer Haberler

  Airbnb Süper Ev Sahibi Nedir? Nasıl Olunur? : Airbnb Türkiye

  Kısa dönemli ev kiralama sitelerine her ay binlerce ev sahibi veya kullanıcı kaydolmaktadır....

  Okumaya Devam..
  - admin

  Bayram Tatili için İstanbul’da Kalacaklara Öneriler

  Bayram tatili giderek yaklaşıyor. Kimileri kendini Ege kıyılarına kimileri ise yurt dışına...

  Okumaya Devam..
  - admin

  Kiralık Daire Bulmanın Püf Noktaları Nedir?

  Gelişmekte olan gayrimenkul sektörünün getirdiği rekabet ile birlikte, insanlar evlerini...

  Okumaya Devam..
  - admin

  Yazıya yorum yapın